Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.03.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Фортепіанний концерт Павла Гречки «L’esprit français»


Звучатиме музика Луї Куперена, Луї Маршана, Моріса Равеля, Габрієля Форе, Жермена Тафера, Франсіса Пуленка. детальніше>>Вечірка «GRЯZ»


Наступна GRЯZ' це вже всiм знайомi граймові тюни, клаб, дабстеп, бейс та хіп-хoп, що доповнюються вейвом, бразильськими реггатон-ритмами та потужним габбером. У цей день буде гря... детальніше>>Вистава «Борис Годунов»


ПРЕМ'ЄРА відбудеться 16 Березня 2018 рокуРежисер-постановник — Еймунтас НякрошусХудожник-постановник — Маріус НякрошусХудожник по костюмах — Надєжда ГультяєваКомп... детальніше>>Концерт джаз-рок гурту «Буду»


«ЧашКачая» - другий студійний альбом команди, абсолютно відмінний від того, що відбувалося з музичною складовою групи раніше. Традиційно альбом був записаний і зведений... детальніше>>Показ фільму «Посттравматична рапсодія»


У програмі:Презентація фільму.Зустріч із творчою групою.Виступ Тараса Компаніченка.«Посттравматична рапсодія» - українська епічна драма, знята режисером Павлом Когутом,... детальніше>>Вечірка «Stand up battle»


Перший батл  у 2018! Новий сезон! Знайомий формат «3 на 3»Троє учасників уже брали участь у батлах! Їх суперники спробують свої сили у батлі вперше, але не вп... детальніше>>Концерт етно-дуету «Folknery»


Фо́лькнери – український етно дует, що мандрує світом і у своїй музиці використовує звуки-вібрації різних країн, міст, місць... Музика Фолькнерів – це магія, це космос,... детальніше>>Лекція Адама Соботи «Львівська фотографія міжвоєнного періоду»


Міжвоєнний Львів був важливим осередком культури, в якому фотографія відігравала істотну роль на різних рівнях: мистецькому, науковому, аматорському і документальному.Дві декади мі... детальніше>>Лекція Олжаса Сулейменова «Аз і Я: таємні сторінки «Слова о полку Ігоревім»


Лекція видатного казахського вченого-лексиколога і поета Олжаса Сулейменова присвячена підсумкам його багатолітніх соціолінгвістичних досліджень, опублікованих у працях «Аз і... детальніше>>

показати усі події на дату

КІНО

Пригоди S Миколая
17.12 • сьогодні
Я, ти, він, вона
27.12 • через тиждень