всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
SEXY SHORTS 2 (Еротичні короткометражки)


SEXY SHORTS - це секс без перерви і в різноманітних варіаціях: романтична мелодрама, абсурдний анекдот, психологічна драма, весела комедія, напружений трилер. Тут усюди в головній... детальніше>>Червоний горобець (16+)


Домініку Єгорову (Дженніфер Лоуренс) проти її волі вербують до російської секретної служби у якості «горобця» - професійної звабниці. Домініка вчиться використовувати своє тіло в я... детальніше>>ІІІ Міжнародний фестиваль камерної та органної музики


Участь у фестивалі візьмуть відомі майстри органу:Йоганн Труммер (Австрія),Бернар Струбер (Франція),Ґедимін Ґрубба (Польща),Станіслав Калінін (Україна, Харків),а також:органіст і д... детальніше>>Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева 2018»


Номінації:Вокальне мистецтво ( солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокал;Жанр - народний вокал;Жанр - академічний вокал;Жанр - джазовий вокал.Хореографічне мистецтво (соліст... детальніше>>Національна циркова програма «Козацькі забави»


Це не зовсім звичайна вистава, а скоріш циркове шоу, де однією сюжетною лінією пов’язані різноманітні жанри циркового мистецтва та народні традиції України. За сценарієм вист... детальніше>>Пятдесят відтінків свободи (16+)


Анастейша (Дакота Джонсон) і Крістіан (Джеймі Дорнан) тепер законне подружжя. Здавалося б, ніщо не зможе затьмарити їхнього щастя. Місіс Грей звикає до нового статусу і все краще р... детальніше>>Концерт «M-Dates «Пори року» Вівальді для найменших»


Львівський будинок органної та камерної музики, Центр музичного розвитку TEMPO та проект M-Dates - музика для найменших запрошують дітей від 0 до 6 років на інтерактивний концерт &... детальніше>>Розкрадачка гробниць: Лара Крофт (16+)


Безстрашна Лара Крофт (Алісія Вікандер) – донька уславленого археолога, що давно загинув за загадкових обставин. Від зникнення батька пройшло 7 років. Зараз їй 21, і вона не поспіш... детальніше>>Виставка «Венеція – стан душі»


Уперше експонуватимуться разом живопис, графіка, книги і декоративно-прикладне мистецтво італійських майстрів XVI-XIX ст. зі збірок найбільших музеїв України. Твори найкращих... детальніше>>Вистава «Вечеря з дурнем»


ПРЕМ'ЄРА! Від Львівського академічного театру ВоскресінняНеймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Я... детальніше>>ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
24.03 • через тиждень
Вечірка «X-Fest»
24.03 • через тиждень