Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Викрадена принцеса (0+)


Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустр... детальніше>>Концерт гурту «the Вйо»


Гурт Тhe Вйо в повному складі у Львові!Тheh Вйо – добрезнаний український колектив, який зазвичай називають піонерами українського реггі.Але насправді музика Тhe Вйо –... детальніше>>Нічний органний «Pierre Zevort» FR


Нічний органний концерт від французького органіста П’єра Зеворта. У програмі – французька органна музика.Кураторка цього проекту - львівська органістка Olenka Matselyuk... детальніше>>Концерт оркестру «Академія» «Бах, Брукнер, Пуленк»


Цей концерт присвячується одному із засновників органної справи в Україні – Самуїлу Дайчу. У 2018-му виповнюється 90 років із дня його народження та 30 років з дня смерті. Са... детальніше>>Жива бібліотека «Батьківство без стереотипів»


Батьківство - хрест на кар'єрі і форуми про дитяче харчування? А діти - це молочна каша і лікар Комаровський? Наші герої доведуть, що стереотипи існують тільки в головах!Батьки, що... детальніше>>Показ фільму «Дмитро Вітовський. Шлях до волі»


Відбудеться показ документально-ігрового фільму "Дмитро Вітовський. Шлях до волі" від Товариства пошуку жертв війни "Пам’ять". Стрічка Любомира Горбача та Андрія Турянського... детальніше>>Концерт «Весняний вітер»


Виконавці:Ольга Фенюк – сопрано,Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»,Ліліана Стадник – флейта,Мар’яна Самотос – фортепіано,Олен... детальніше>>Тренінг «Бути почутим та тримати увагу аудиторії: навики групового рапорту»


Рапорт — це вміння встановити довірливий контакт. Він має значення не тільки тоді, коли мова іде про спілкування тет-а-тет. Спілкуючись із групою людей не менш важливо побуду... детальніше>>Розмова «Антонич від А до Я»


Поговоримо про Антонича. Поговоримо по-дорослому. Разом з Danylo IlnytskyiНа прикладі книги для родинного читання, ілюстрованої абетки-енциклопедії "Антонич від А до Я" її автор Да... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
23.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Ukrainian Groove Funk»
29.03 • через тиждень