Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Концерт гурту «the Вйо»


Гурт Тhe Вйо в повному складі у Львові!Тheh Вйо – добрезнаний український колектив, який зазвичай називають піонерами українського реггі.Але насправді музика Тhe Вйо –... детальніше>>Нічний органний «Pierre Zevort» FR


Нічний органний концерт від французького органіста П’єра Зеворта. У програмі – французька органна музика.Кураторка цього проекту - львівська органістка Olenka Matselyuk... детальніше>>Концерт оркестру «Академія» «Бах, Брукнер, Пуленк»


Цей концерт присвячується одному із засновників органної справи в Україні – Самуїлу Дайчу. У 2018-му виповнюється 90 років із дня його народження та 30 років з дня смерті. Са... детальніше>>Жива бібліотека «Батьківство без стереотипів»


Батьківство - хрест на кар'єрі і форуми про дитяче харчування? А діти - це молочна каша і лікар Комаровський? Наші герої доведуть, що стереотипи існують тільки в головах!Батьки, що... детальніше>>Показ фільму «Дмитро Вітовський. Шлях до волі»


Відбудеться показ документально-ігрового фільму "Дмитро Вітовський. Шлях до волі" від Товариства пошуку жертв війни "Пам’ять". Стрічка Любомира Горбача та Андрія Турянського... детальніше>>Концерт «Весняний вітер»


Виконавці:Ольга Фенюк – сопрано,Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»,Ліліана Стадник – флейта,Мар’яна Самотос – фортепіано,Олен... детальніше>>Тренінг «Бути почутим та тримати увагу аудиторії: навики групового рапорту»


Рапорт — це вміння встановити довірливий контакт. Він має значення не тільки тоді, коли мова іде про спілкування тет-а-тет. Спілкуючись із групою людей не менш важливо побуду... детальніше>>Розмова «Антонич від А до Я»


Поговоримо про Антонича. Поговоримо по-дорослому. Разом з Danylo IlnytskyiНа прикладі книги для родинного читання, ілюстрованої абетки-енциклопедії "Антонич від А до Я" її автор Да... детальніше>>Рибка на ім'я Ванда


Після пограбування, отримавши діамантів на 20 мільйонів доларів, компанія злочинців розколюється. Не в жаргонному сенсі слова, а в прямому: Джордж Томасон потрапляє за ґрати, а йог... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
22.09 • сьогодні
Викрадачі шкарпеток
22.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Туса МЯСО. Рейв на дивані
27.09 • через 6 днів
Дизель шоу
19.10 • через 3 тижні