Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 19.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Викрадена принцеса (0+)


Ця дивовижна історія відбулась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустр... детальніше>>Концерт «Цикл фортепіанних творів Фридерика Шопена & Миколи Лисенка»


У програмі:Фридерик Шопен. «Мазурки» № 1-4, ор. 33, № 1-4, ор. 41, № 1,2, ор. 50, № 1-3, ор. 56Микола Лисенко. «Мрія», ор. 13Микола Лисенко. Концертний поло... детальніше>>Вистава «Поцілунок самотності»


Прем'єра! Вистава без антракту. Прем'єра відбулась 15 Вересня 2017 року. Режисер-постановник — Алла Бабенко - народна артистка України. Художник-постановн... детальніше>>Відеоретроспектива вистав театра ім. Леся Курбаса


Любі наші глядачі і глядачки! В березні Театр ім. Леся Курбаса починає святкування свого 30-ліття.Тож спішимо поділитись з Вами афішею відеоретроспектив.Впродовж весни будемо здійс... детальніше>>Концерт cтудії «Мамахохотала»


Дві години дуже смішних та сміливих жартів від гігантів молодіжного гумору.Ще 2012 року зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збіль... детальніше>>Концерт гурту «Сен-Тропе»


Вперше у Львові! Пацани з села рішили покорить город! Учасники Шоу Х-Фактор, які снімають кліпи про нельогку жизнь пацанов з села покажуть у Львові атмєнне шоу! детальніше>>Концерт «DaKooka»


Кожен її концерт - унікальний…Від daKooka не знаєш, чого чекати…Неймовірна, широка музична палітра: вона і діджей, і виконавець, і камерна музика і piano rock в дусі... детальніше>>Вистава «Шоу-імпровізація «SEXуальне чтиво #5» Improvisation»


«SEXуальне чтиво» - це захоплююча дія без сценарію і розпоряджень з непередбачуваними сюжетними поворотами. Аудиторія пропонує ситуації і ролі, актори реалізують ідею.... детальніше>>Розмова з графіті та стріт-арт об'єднанням «Фарбований лис»


У рамках проекту “Ті, що надихають” запрошуєммо на розмову із засновником кластеру для художників “Фарбований лис” Тарасом Армом. Модерує — Марта Соми... детальніше>>Концерт «Веснянка і дощик»


Концерт для дітей на камерній сцені філармонії. Це — один з багатьох заходів, які цього року запланували музиканти філармонії до ювілею композитора, який зробив неоціненний в... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
23.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «Ukrainian Groove Funk»
29.03 • через тиждень