всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Страх і огида в Лас-Вегасі


Два приятелі їдуть в Лас-Вегас. Одного з них звуть Рауль Дьюк, він спортивний оглядач, і в Вегас їде, щоб висвітлити знамениту «Мінт 400». Другого звуть Доктор Гонзо. Або щось на з... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Медична виставка «ГалМЕД»


Львівський медичний форум – найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного... детальніше>>Вистава «Лисичка, Котик і Півник»


Вистава за мотивами української народної казки. Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові... детальніше>>Концерт «Цикл фортепіанних творів Фридерика Шопена & Миколи Лисенка»


У програмі:Фридерик Шопен. «Мазурки» № 1-4, ор. 33, № 1-4, ор. 41, № 1,2, ор. 50, № 1-3, ор. 56Микола Лисенко. «Мрія», ор. 13Микола Лисенко. Концертний поло... детальніше>>Вистава «Поцілунок самотності»


Прем'єра! Вистава без антракту. Прем'єра відбулась 15 Вересня 2017 року. Режисер-постановник — Алла Бабенко - народна артистка України. Художник-постановн... детальніше>>Відеоретроспектива вистав театра ім. Леся Курбаса


Любі наші глядачі і глядачки! В березні Театр ім. Леся Курбаса починає святкування свого 30-ліття.Тож спішимо поділитись з Вами афішею відеоретроспектив.Впродовж весни будемо здійс... детальніше>>Концерт cтудії «Мамахохотала»


Дві години дуже смішних та сміливих жартів від гігантів молодіжного гумору.Ще 2012 року зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збіль... детальніше>>Концерт гурту «Сен-Тропе»


Вперше у Львові! Пацани з села рішили покорить город! Учасники Шоу Х-Фактор, які снімають кліпи про нельогку жизнь пацанов з села покажуть у Львові атмєнне шоу! детальніше>>Вистава «Три анекдоти на одну тему»


У якості «анекдотів» про подружню зраду театр вибрав три розповіді трьох відомих письменників — українського — Панаса Мирного, російського — Антона Че... детальніше>>показати усі події на дату