Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 20.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Картка любові»


Сповідь на одну одміну.Прем'єра відбулась 12 Липня 2001 рокуРежисер-постановник — Григорій Шумейко народний артист УкраїниХудожник-постановник — О. НогаХудожник по кост... детальніше>>Вистава «Весілля»


Це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі – персональний монолог через текст учасника, пісню-танець та українську класичну поезію.... детальніше>>Клубний концерт Tamerlan & Alena


Клубний концерт Tamerlan & Alena та найяскравіша подія весни - конкурс краси від відомого глянцевого журналу «Miss XXL»!==> квитки <== детальніше>>Наукові фестини у Львівській політехніці


Цей захід уже вчетверте збере довкола головного корпусу Університету понад 30 локацій для презентацій наукових винаходів, мистецьких заходів та оригінальних перформансів, які мають... детальніше>>Вечірка «Burlesque show»


Burlesque – це не просто панчохи, пір’я і червона помада, це атмосфера, наповнена еротичною музикою, коктейлями, красунями, фліртом і відвертими танцями.Якщо ви готові... детальніше>>Концерт дуету «Тамерлан та Альона»


Конкурс краси від відомого глянцевого журналу MISS XXL. Після конкурсу на Вас чекає офіційне Afterparty – клубний концерт Tamerlan & Alena.Дует Тамерлан та Альона був ств... детальніше>>Концерт «Петро Сухоцький. Орган, Луцьк»


Петро Сухоцький є титулярним органістом у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла, тобто працює там з часу встановлення органу у 1999 році. У Львові маестро пр... детальніше>>Вечірка «Халтура» Vol.1


Вечір, де зустрінуться дві стихії – досвід від dj Omax і BrainBeat та молода кров від Qush, Fat:Is та NeuroMonkey! Добірна суміш рівних ритмів techno і house та вибухового dr... детальніше>>Вистава «Ескоріал»


Будемо грати виставу "Ескоріал" за Мішелем де Гельдеродом Таке пропустити не можна, адже ми вперше зустрінемось з Вами в центрі ЛьвоваМистецький центр "ArtStoria" це простір,... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
22.09 • сьогодні
Викрадачі шкарпеток
22.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Туса МЯСО. Рейв на дивані
27.09 • через 6 днів
Дизель шоу
19.10 • через 3 тижні