всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Страх і огида в Лас-Вегасі


Два приятелі їдуть в Лас-Вегас. Одного з них звуть Рауль Дьюк, він спортивний оглядач, і в Вегас їде, щоб висвітлити знамениту «Мінт 400». Другого звуть Доктор Гонзо. Або щось на з... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Циркова програма «Цирк на воді»


Прем'єрні вистави:Субота 21 квітня - 16:00Неділя 22 квітня - 12:00 та 16:00==> квитки <== детальніше>>Концерт для голосу і виконавця «Квітка-Невіста»


Жінка згадує своє життя. Пригадування – прозирання. Вода часу омиває тебе і несе у безвістьвсе твоє життя – кохання, смерть, долю… Що залишається? Один голо... детальніше>>Концерт гурту «Wszystko»


Яскравий і драйвовий гурт Wszystko, чи не єдиний у Львові кавер-бенд, який займається пропагандою саме української музики. Окрім насолоди від голосу і таланту учасників гурту, ви в... детальніше>>Вистава «Золоторогий олень»


За мотивами однойменної поеми Д.Павличка.Розповідається у казці про оленя, що мав золоті роги. Жив він у Карпатах. Товаришував олень лише з одним хлопчиком, який грав на сопілці. А... детальніше>>Концерт Олексія Баклана


Співак вже відзначився на музичному талант-шоу «Х-Фактор», але справжній успіх до нього прийшов після виступу на проекті «Голомс країниИ»Відео, у якому спів... детальніше>>Концерт «Українське вибране: «Тартак»


Український гурт, заснований у Луцьку 1996 року. За 21 рік свого існування «Тартак» пережив багато: від перемоги на головному Всеукраїнському музичному фестивалі «... детальніше>>Концерт віолончеліста Джейкоба Шоу


Джейкоб Шоу, надзвичайний віолончеліст із Копенгагена, 21 квітня дасть єдиний концерт у Львові!Наймолодший випускник паризької консерваторії École Normale de Musique по клас... детальніше>>Концерт дуету «Obradovic – Tixier Duo»


Енернетично несамовитий та витончений, водночас, хорватсько-французький проект з Швейцарії: Obradovic – Tixier Duo (HRV \ FRA)Лада Обрадовіч - джазова барабанщиця з Хорв... детальніше>>показати усі події на дату