Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 27.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт гурту «Ice cream»


Харизматичні та веселі дівчата, цікавий репертуар подарують тобі приємний вечір! детальніше>>Концерт гурту «Mad Heads.UA»
Відмінено


Скучили за Мед Хедс?Тепер цей гурт у трішки іншому складі!Замість Вадима Красноокого, який зараз підкорює терени Канади, для вас буде співати улюблені хіти - Кирил Ткаченко! Його я... детальніше>>Концерт гурту «Stare Misto»


Ця, вже весняна субота, пройде у компанії надзвичайно харизматичних, драйвових і дуже співочих хлопців гурту Stare Misto cover band! Дарують нестримну енергетику та запал, яких вис... детальніше>>Концерт Бруно Маккаррі та Iрини Зінковської


Неймовірний дует - золотий голос Риму Бруно Маккаррі та заслужена артистка України Iрина Зінковська. Вибухова суміш італійської пристрасті та української ніжності стирають будь-які... детальніше>>Концерт гурту «The Erised»


Хто ж такі The Erised?Назва The Erised - це віддзеркалене слово Desire (від англ. - «бажання»)Це Данило Марін - клавіші, Саша Люлякін - барабани і Соня Сухорукова - вок... детальніше>>Концерт Наталії Вакшинської


Музичний проект Наталії Вакшинської був створений з метою втілення нових ідей:написання інструментальної музики та брахот* - пісень на основі автентичного біблійного тексту (на івр... детальніше>>Вистава Карлоса Мортона «Lilith»


Вперше в Україні!Re.Creation Theatre з гордістю презентує прем`єру вистави Карлоса Мортона «Lilith».Професор Мортон працює у Каліфорнійському університеті в Санта-Барба... детальніше>>Концерт скрипкового дуету «Innovation Duo»


Якуб Дзялак та Анна Дзялак-Савицька, знані як швейцарський дует Innovation Duo. Всього дві скрипки та цілий всесвіт музики!Якуб Дзялак живе у Швейцарії з 16 років. На музичній сцен... детальніше>>Фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»


Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» є Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Col... детальніше>>Соціальний проект для батьків «Вакциную, отже захищаю!»


В рамках Всесвітнього тижня імунізації ВООЗ дитяча поліклініка Веселка за участі представників Департаменту ОЗ ЛОДА організовує просвітницький соціальний проект для батьків - "Вакц... детальніше>>показати усі події на дату