Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі концерти та свята на дату: 27.04.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт гурту «Ice cream»


Харизматичні та веселі дівчата, цікавий репертуар подарують тобі приємний вечір! детальніше>>Концерт гурту «Mad Heads.UA»
Відмінено


Скучили за Мед Хедс?Тепер цей гурт у трішки іншому складі!Замість Вадима Красноокого, який зараз підкорює терени Канади, для вас буде співати улюблені хіти - Кирил Ткаченко! Його я... детальніше>>Концерт гурту «Stare Misto»


Ця, вже весняна субота, пройде у компанії надзвичайно харизматичних, драйвових і дуже співочих хлопців гурту Stare Misto cover band! Дарують нестримну енергетику та запал, яких вис... детальніше>>Фестиваль «EthnoЛялька 2018»


Урочисте відкриття: 24 квітня на 16 годині.Тема одна єдина загальна - етно: без уточнень та обмеженьГоловними «моделями» експозиції є ляльки, виконані в різних техніках... детальніше>>Концерт Бруно Маккаррі та Iрини Зінковської


Неймовірний дует - золотий голос Риму Бруно Маккаррі та заслужена артистка України Iрина Зінковська. Вибухова суміш італійської пристрасті та української ніжності стирають будь-які... детальніше>>Фестиваль «Французька Весна 2018»


15-та «Французька Весна в Україні»Фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектівФестиваль, що став брендом.Фестиваль, на який очікують,... детальніше>>Концерт гурту «The Erised»


Хто ж такі The Erised?Назва The Erised - це віддзеркалене слово Desire (від англ. - «бажання»)Це Данило Марін - клавіші, Саша Люлякін - барабани і Соня Сухорукова - вок... детальніше>>Концерт Наталії Вакшинської


Музичний проект Наталії Вакшинської був створений з метою втілення нових ідей:написання інструментальної музики та брахот* - пісень на основі автентичного біблійного тексту (на івр... детальніше>>Концерт скрипкового дуету «Innovation Duo»


Якуб Дзялак та Анна Дзялак-Савицька, знані як швейцарський дует Innovation Duo. Всього дві скрипки та цілий всесвіт музики!Якуб Дзялак живе у Швейцарії з 16 років. На музичній сцен... детальніше>>ХIII відкритий хоровий фестиваль «Жайвір скликає друзів»


Мета фестивалю є відродження та популяризація жанру хорової музики, формування громадської думки щодо всебічного сприяння розвитку хорового мистецтва в Україні, залучення дітей і м... детальніше>>показати усі події на дату

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 27.04.2018 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ