Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.05.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по суботах, неділях та святкових днях... детальніше>>Концерт гурту «Kurwa matj»


Jestem, Jestem! То jest Josep Zhmurek та Grupa  «Kurwa Matj». Запрошуємо вас на наш перший сольний Концертик Вас чекатимуть вже улюблені Ваші п... детальніше>>Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Або-або»


За листами та спогадами Олени ТелігиТривалість — 01:45Прем'єра відбулась 12 Червня 2010 рокуКожний з нас має вибір коли приходить критична ситуація.Кожний з нас має два шляхи... детальніше>>Вистава «Куди зникло море»


У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і... детальніше>>Концерт «Мої улюблені композитори»


Органістка Надія Величко запрошує провести вечір в Органному залі у компанії своїх улюблених композиторів.Скласти програму цього концерту для Надії Величко було непросто. Як обрати... детальніше>>Весняний кубок Дому Франка зі «Що? Де? Коли?»


Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка продовжує серію інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?" і запрошує Вас позмагатися за Весняний кубок Дому Франка зі... детальніше>>Презентація альбому «Дмитро Стецько. Живопис»


У межах виставки творів Дмитра Стецька "Поза часом” запрошуємо на презентацію альбому ”Дмитро Стецько. Живопис” (автор – В.Стецько) (К., 2017).У презентації... детальніше>>Концерт ««Рідна мати моя»


Національна заслужена капела бандуристів України імені Г. І. Майбороди зі святковою програмою «Рідна мати моя»!Бандура – це окремий світ звуків. За тембром звучан... детальніше>>показати усі події на дату

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято хліба 2018
09.09 • через 2 тижні
Етно-ярмарок «День гарбуза»
14.10 • більше місяця

ДІТЯМ

Active Weekend Lviv
09.09 • через 2 тижні
Територія дитячого дозвілля
02.09 • через тиждень