Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 18.05.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по суботах, неділях та святкових днях... детальніше>>Конкурс краси «Міні Міс та Містер Лемберг 2018»


Місто Львів зустрічає міжнародний конкурс Mini Miss & Mister Lemberg 2018 Професійна фотосесія, інтерв'ю, репетиція, цікаві майстер-класи та Екскурсія Львовом чекають на ваших... детальніше>>Циркова програма «Цирк на воді»


Прем'єрні вистави:Субота 21 квітня - 16:00Неділя 22 квітня - 12:00 та 16:00==> квитки <== детальніше>>Виставка «Давид Бурлюк. Малярство»


Відкриття 19 квітня о 17:00Україна в моїй особі має найвірнішого сина- Д.БурлюкУже саме ім'я Бурлюка – кипіння, бурління – надзвичайно характерне як для особистості, та... детальніше>>Вечірка «Танго Open Air»


Тангова вечірка за участі колективу “Люди вулиці”. Прекрасна нагода поринути з головою у світ аргентинської музики та фольклору, отримати естетичне задоволення від... детальніше>>Концерт «Ніч Ґустава Малера»


Писати музику – значить всіма засобами наявної техніки будувати новий світ. Все життя я складав музику лише про одне: як я можу бути щасливим, якщо де-небудь ще страждає інша... детальніше>>

Вечірка «UN:Pabudimas»


У програмі:Ground / RivneAndrew SpickeMihalPhoenix детальніше>>

показати усі події на дату

КІНО

Свінгери 2
06.12 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

ІІ День Сихова
18.08 • сьогодні

ДІТЯМ

Паперове шоу
19.08 • через 2 дні
Active Weekend Lviv
09.09 • через 3 тижні
Ярмарок дозвілля дитини
01.09 • через тиждень