всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 


Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по середах, суботах, неділях та святк... детальніше>>Відкритий Кубок Львова з мотокросу 2018


Програма:19 травня, субота:12:00 – приїзд спортсменів;12:00-19:00 – проацюють мандарна та технічна комісії; 15:00-16:30 – вільні траси на повірку та остаточне при... детальніше>>Вистава «Королева краси»


ПРЕМ'ЄРА!ТрагікомедіяМеґ сімдесят років, вона живе у маленькому містечку Лінан в Ірландії. Слабує, тому не виходить з дому, але також надто лінується займатися навіть побутовими сп... детальніше>>X Міжнародний фестиваль єврейської музики «Lviv Klez Fest»


Фестиваль сприяє відродженню єврейської культури та розвитку української галицької мультикультурної столиці - міста Львова. За всі роки існування він став модним й популярним, та п... детальніше>>37 Міжнародний Фестиваль «Віртуози»


Фестиваль «Віртуози» має тривалу історію та престижне ім’я. 37-й рік львів’яни та гості міста насолоджуватимуться перлинами світової класики різних жанрів і... детальніше>>Розіграш квитків на циркову програму «Цирк на воді»


 Мар'яна БєлошапкінаНайближчим часом адміністрація cконтактує з переможцями, щоб підвердити їх ім'я і прізвище.  Розігруємо 2 квитки (один переможець) в Львівсь... детальніше>>Майстер-класи «Малюємо в театрі ляльок!»


Запрошуємо малечу поєднувати приємне зі ще приємнішим :) Впродовж вихідних в травні ми пропонуємо всім юним глядачам Театру ляльок спробувати себе в ролі художників! Ната... детальніше>>Дедпул 2 (18+)


Головний герой фільму – хлопець на ім'я Вейд Вілсон (Раян Рейнольдс). Він позбувся смертельної хвороби завдяки програмі Департаменту Х, і тепер у нього є суперздатність швидко реге... детальніше>>Виставка «Колір молитви - вишиті ікони у радянських тюрмах та таборах»


Відкриття 17 травня о 17:00 Основними експонатами є вишиті на засланні та під час ув’язнення образи та серветки, зокрема, у тюрмі на Лонцького.Ховаючись від пильного ока тюре... детальніше>>показати усі події на дату