Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 22.05.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Циркова програма «Цирк на воді»


Прем'єрні вистави:Субота 21 квітня - 16:00Неділя 22 квітня - 12:00 та 16:00==> квитки <== детальніше>>Концерт «Просто джаз»


Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган.На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джаз... детальніше>>Воркшоп «Розбери конфлікт по цеглинкам»


Запрошуємо на воркшоп!Вам до нас, якщо Ви хочете подивитися на себе в конфліктних ситуаціях!Вам до нас, якщо хочете навчитись виділяти в конфлікті найголовніше!Вам до нас, якщо Ви... детальніше>>Лекція Ігоря Колесника «Філософія фантастики»


Що таке філософія фантастики і чим вона може бути корисною? Чому важливо мріяти? Чи може наукова фантастика і фентезі стати основою для філософування та вирішення актуальних пробле... детальніше>>Презентація мультимедійного проекту Асі Ґефтер «Пазли пам'яті»


«Пазли Пам’ятi» – мультимедійний проект про життя і творчість Дебори Фоґель, письменниці та критикині авангарду міжвоєнного періоду, та її рідного міста Льв... детальніше>>Показ фільму «Героїчна симфонія»


нколи історія одного шедевру може стати казковим кристалом, у якому, якщо дуже хотіти, можна розгледіти себе. Не обов’язково героєм чи суфлером автора. Часом навіть активного... детальніше>>

Страх і огида в Лас-Вегасі


Два приятелі їдуть в Лас-Вегас. Одного з них звуть Рауль Дьюк, він спортивний оглядач, і в Вегас їде, щоб висвітлити знамениту «Мінт 400». Другого звуть Доктор Гонзо. Або щось на з... детальніше>>Бразилія


Сем Лоурі - крихітний гвинтик у величезній заржавілій бюрократичній машині тоталітарної держави майбутнього. Сем намагається не лізти в неприємності, але одного разу, помітивши пом... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 5 днів
Галицька ліга КВН
21.10 • через тиждень