Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.06.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Виставка «Антична спадщина»


Фондова колекція Львівського музею історії релігії – це десятки тисяч речей різних часів і епох. Серед них чимало пам’яток періоду античності.Створення виставки «... детальніше>>Опера «Бал-маскарад»


Опера на 3 діїВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиЛібрето Ежена Скріба та Антоніо СоммиДія першаКартина першаУ палаці графа Річарда зібралися придворні. Серед ни... детальніше>>Вистава «Рімтімті»


Вистава “Рімтімті” отримала Гран-прі на VII Міжнародному фестивалі в м. Ломже (1994р.)Ця легко впізнавана історія - дитина мріє про собаку, а батьки категорично проти -... детальніше>>

Сувора Вечірка для татусів


Веселі розваги, розумні розмови, море любові і ніжності для татусів з дітьми.==> квитки <== детальніше>>Концерт «Чакони та пасакалії»


Сольний концерт Надії Величко стане ретроспективою жанру чакони та пасакалії в органній музиці.Чакона і пасакалія – два іспанські танці, веселий та сумний, які з часом перетв... детальніше>>Концерт «Крок до мрій»


Звітний концерт учнів Школи академічного та сучасного балетуУ програмі ви побачите виступи лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також випускників школи.==> квитк... детальніше>>Футбольний матч між національними збірними України та Грузії серед ветеранів


Зустрічі легенд футболу двох дружніх країн уже стали доброю традицією. Українці двічі гостювали у Тбілісі, приймаючи участь у представницькому турнірі пам’яті Давіда Петріашв... детальніше>>Вечірка «Generation Kiss FM»


У програмі: дует Bye One Get One Free, DJ Kristyen, Micik Gonibez, Protein, AB Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel Van Dein,&n... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 3 дні

КУЛЬТУРА

Опера «Notre Dame de Paris»
09.02 • більше місяця
Забіг «Union Run»
21.10 • через 5 днів