всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по суботах, неділях та святкових днях... детальніше>>Виставка живопису «Пленерні мотиви Остапа Патика»


Живописець Остап Патик народився у Львові 1964 року в сім’ї відомого українського художника Володимира Патика, закінчив Львівську академію мистецтв. Викладає проектування, ри... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Зачарована рукавичка»


Казка на 2 діїВистава за мотивами української народної казки «Рукавичка».Автори постановки — Ірина та Ян Златопольські. ==> квитки <== детальніше>>Вистава «Крила ангела»


За твором Ясунарі Кавабати "Елегія".Вистава про всеосяжну любов, про близькість людей, світів, сердець. Це внутрішній монолог жінки, яка любила і втратила. Вистава про ілюзії, пере... детальніше>>Презентація книги «Примирення: вказівники вздовж шляху» Енвера Джулімана


Як наблизити мир, не чекаючи закінчення війни? Як досягти порозуміння між частинами суспільства з різними точками зору та позиціями, переселенцями та громадами, які їх приймають? У... детальніше>>Концерт «Мелодії Прикордоння. Tołhaje, Irdorath, Kozak System»


Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди у всіх регіонах трьох країнах відбудуться святкові заходи, на яких можна буде... детальніше>>Лекція Фелікса Акермана Монастирі як в’язниці і в’язниці як місця релігійності.


Лекція Фелікса Акермана (Німецький історичний інститут у Варшаві)Коли наприкінці XVIII століття Річ Посполита була поділена, в’язнів ще тримали у дерев’яних льохах. Під... детальніше>>Вечірка «Night Before Yoga Day»


Йоги Львова - об'єднуйтесь!Цьогорічне святкування Міжнародного дня йоги у Львові розпочнеться грандіозним двіжем в Малевичі!В переддень свята, 20 червня - провідні львівські школи... детальніше>>Каліфорнійська вечірка та фільм на даху під зорями


Цього разу запроваджуємо новий формат подій від What's On Friday!Вже зовсім скоро зустрінемося на каліфорнійській вечірці на даху під зорями!На вас чекає незабутня каліфорнійська а... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
23.09 • сьогодні
Викрадачі шкарпеток
23.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу
19.10 • через 3 тижні
Туса МЯСО. Рейв на дивані
27.09 • через 5 днів