всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по середах, суботах, неділях та святк... детальніше>>Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt 2018


Фестиваль присвячений молодшому синові Вольфґанґа Амадея Моцарта, Францу Ксаверу, талановитому композитору, що жив у Львові.Цього року на фестиваль привезуть скрипку самого Вольфга... детальніше>>Страх і огида в Лас-Вегасі


Два приятелі їдуть в Лас-Вегас. Одного з них звуть Рауль Дьюк, він спортивний оглядач, і в Вегас їде, щоб висвітлити знамениту «Мінт 400». Другого звуть Доктор Гонзо. Або щось на з... детальніше>>Виставка Андрія Черновола «Qtargets – послання миру»


10 липня о 16:00 відкриються виставка міжнародного художнього проекту і соціальної акції «Qtargets – послання миру» (Qtargets-message for peace) українського худо... детальніше>>Виставка живопису Катерини Шадріної «Присутність»


Відкриття - 6 липня о 19:30 Про яку саме "присутність" та "присутність" чого говорить художниця зможете зрозуміти лише Ви, особисто для себе. А лаконічні, тонкі та ч... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Фестиваль «Місяць авторських читань 2018: Туреччина»


Вже традиційно: липень у Львові присвячений літературі. Найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи МАЧ учетверте в Україні (і вдев’ятнадцяте в Європі!) збирає... детальніше>>Виставки скульптури Валерія Пирогова та живопису Володимира Луцика «Форма кольору»


Експозицію виставки скульптури Валерія Пирогова та живопису Володимира Луцика «Форма кольору» продовжено до 22 липня 2018 року.Насправді чудова виставка і дуже вартує в... детальніше>>Проект «Генезис» Михайло Деяк


Відкриття виставки 27 червня о 16:00 год.Запрошуємо! детальніше>>Виставка живопису і графіки Володимира Стасенка «Реакції/Алюзії»


Відкриття 4 липня о 16:00Художник представить картини, написані аквареллю, олією та графічні роботи – усього більш ніж півсотні робіт. Також покаже давні роботи, які створив... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.07 • через 3 дні
Дизель шоу
19.10 • більше місяця

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт гурту «Kazka»
21.09 • більше місяця

ДІТЯМ

Свято кавуна у King Cross Leopolis
29.07 • через тиждень
Active Weekend Lviv
09.09 • більше місяця