Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.07.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Балет «Повернення Баттерфляй»


Балет Д.Пуччіні – М.Скорика на 2 дії. Лібретто: В.Врублевської.Дія IБал-маскарад в одному з італійських театрів. Юрба в масках вітає свого улюбленця – композитора Джако... детальніше>>Концерт гурту «Cover Jam»


Не пропустіть шанс гарно провести вечір з улюбленими виконавцями! детальніше>>Вечірка «Luxury friday»


У програмі:DJ Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ Soodnik,MC Pirogov,PJ Madrin детальніше>>Нічна феєрична театралізована екскурсія «Обрядові забави на Петра»


Ой на Петра вода тепла,Лиш би ся купати,Ой на Петра личко біле,Лиш би цілувати!Запрошуємо Вас потрапити у чарівний світ петрівських звичаїв та обрядів.Пропонуємо:У церкві Св. Михаї... детальніше>>Концерт дуету «Alla breve»


Віктор та Ліліта Глибочану розфарбують вашу п’ятницю, 13-те, у яскраві кольори строкатої, вибухової, літньої музики! Камерний ансамбль Alla breve починався як творчий союз дв... детальніше>>

Вечірка «Медик Pool Party - Opening season 2018»


djs: Elvis,Gooch Brown,Roma Romeo Багато конкурсів та сюрпризів від команди МЕДИК Pool Parties та ELVIS - event agency!==> реєстрація <== детальніше>>Квест «Кольори Веселки»


Ми будемо шукати на картинах кольори, які загубила Веселка. На Вас чекають цікаві загадки та пазли, а також завдання на уважність. Окрім того, навчимося розрізняти жанри живоп... детальніше>>Міжнародні змагання з велоспорту «Lviv Open Cup»


Традиційні Міжнародні змагання з велоспорту на треку в яких приймають участь кращі трекові гонщикі світу та Українська молодь.  детальніше>>Літературна зустріч «Між наМИ»


Пропонуємо вам зануритися в поетичну битву без римоплетінь і пластмаси. У битву між Olena Stroganova та Богданом Кухтою.Світлу сторону займе Оленка Строганова, яка, зрештою, і нази... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
21.03 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «All Night All Right»
23.03 • через 3 дні
Вечірка «Basseidon»
23.03 • через 3 дні
Вечірка «Rnb party»
23.03 • через 3 дні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2019
04.05 • більше місяця