Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 19.07.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по суботах, неділях та святкових днях... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Вистава «Украдене щастя»


Драма у двох частинахПрем'єра 29 Жовтня 2016 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер... детальніше>>Вечірка «DarkDezert»


У програмі:Protein,Ab Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,Majestic,Malevich show детальніше>>Літній концерт Величко


Цього липневого вечора в Органному залі співатимуть птахи, куватиме зозуля та розквітатимуть троянди. Усе це можна буде почути у музиці, яку виконає органістка Надія Величко.Літній... детальніше>>Час історій з Іриною Снітинською «Завжди кажи - так»


Історії, коли ви сказали “Так” собі, світові, змінам у житті, мріям, обставинам, приємним і не дуже, або не сказали, і що з цього вийшло.Сторітелінг вважається ключовим... детальніше>>Показ фільму «Гора»


Чи є щось величніше за гори? Чому, попри усі труднощі, все нові і нові покоління альпіністів не зупиняючись прагнуть дістатися вершини світу? Що змушує сміливців підійматися усе ви... детальніше>>Зустріч «Бачити більше: година без зору»


Кожен сприймає світ інакше. Незрячі отримують інформацію про те, що довкола, без зору. У переважній більшості випадків ця особливість - єдине, що нас відрізняє.Бажаєте відчути, як... детальніше>>Зустріч «Asian Culture Party»


Ти завжди мріяв подорожувати?Відвідати чарівну Азію?Прийшов твій час! Організація AIESEC у Львові приймає волонтерів з різноманітних країн, серед яких і жителі незвіданої Азії!Прих... детальніше>>Кіно та лекція на даху від Території «Подорожі»


Відкриваємо сезон фільмів та лекцій на даху від Території у Львові! Перша зустріч буде присвячена темі мандрів та міжнародним можливостям (стажування, волонтерство).Вже 19 лип... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Монахиня (16+)
21.09 • сьогодні
Скажене весілля
04.10 • через тиждень

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
21.09 • сьогодні
Вечірка «Chill Sunday»
23.09 • через 3 дні