Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 10.08.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вечірка «Vassabi dangerous»


У програмі:Blink B,Roma Romeo,МС Герман,PJ show детальніше>>Вечірка «Pro100 хороша вечірка»


У програмі:DJ Paul Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ SoodnikMC Pirigov,PJ Black Diamond детальніше>>Концерт «Фортепіанна релакс-музика»


Концерт-відпочинок для душі від піаніста Дмитра Микитина.У вирі різноманітних справ та клопотів ми часто забуваємо про себе, про те, що нам потрібні відпочинок та відновлення. Проп... детальніше>>International Conducting Workshop and Festival «Симфонічні майстер-класи»


У програмі:Людвіг ван Бетховен. Увертюра «Коріолан» тв. 62Людвіг ван Бетховен. Симфонія № 3 Мі-бемоль мажор тв. 55 «Героїчна»Allegro con brioMarcia funebre... детальніше>>Cпеціалізована виставка одягу «Galychyna Fashion Expo VI»


Єдиний торговий майданчик нового європейського рівня в Західній Україні, створений для оптової реалізації продукції підриємств легкої та текстильної промисловості. Виставка формату... детальніше>>Вечірка з Gabber & Lady Lu


У програмі:Один з найкращих столичних дуетів України детальніше>>Вечірка «Medic Pool Party - Birthday 15 Years!»


Пройшло 15 років як була зроблена перша вечірка на басейні Медик! Запрошуємо всіх хто колись хоч раз приходив на Medic Pool Party!Це подія яку не можна пропустити! Басейн... детальніше>>Вечірка «Сансет. Друзі на терасі»


Найкраща вечірка там, де друзі.В цю п’ятницю зустрічаємо Сансет з атмосферою серіалу твоєї молодості - «Друзі».Згадаємо улюблених персонажів, зіграємо кікер, поїм... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
18.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
18.03 • сьогодні