Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 17.08.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вечірка «Renaissance Vinyl»


Гарантуємо відмінний теплий саунд, а також специфічну атмосферу, котра сподобається не тільки поціновувачам вінілу.У програмі: DJ Andrew Spicke, Tom Sawyer  детальніше>>Вистава «Сорочки та черевики»


Shoes & Shirts - українсько-американська танцювальна вистава, створена в результаті колаборації двох хореографів: Пітера Кайла (США) і Антона Овчіннікова (Україна). Відправною... детальніше>>Нічний органний концерт


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиден... детальніше>>Вечірка «Сансет з Люсі»


Літнім вечером на терасі !FESTrepublic звучатиме нове ім’я української електронної сцени - Люсі.Український сінтвейв проект Люсі з'явився в 2017 році з кліпом на пісню «... детальніше>>Концерт «Естонська органна музика»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиден... детальніше>>Концерт «Мінорний орган. Томас Меллан»


Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Львівський органний фестиваль 2018. На гостей чекають 13... детальніше>>Музичний салон Дзеркальної зали «В кожній ноті любов» Музика Шопена»


У концерті прозвучать твори Фридеріка Шопена:3 Ноктюрни (Ре- бемоль мажор ор.27 no.2, До-мінор ор.48 no.1, Фа-мажор op.15 no.1)4 Мазурки ор.24Баркарола ор.60Вальс Ля- бемоль мажор... детальніше>>Вечірка з Malenda & Skipek


У програмі:польський дует Malenda & Skipek детальніше>>Концерт «Jazz Acoustic»


Запрошуємо всіх охочих на музичний вечір з відомими та дуже талановитими джазменами Сергієм Зеленським (гітара) та Аркадієм Орєховим (клавіши). детальніше>>Благодійний концерт християнської музики «Надія є!»


Метою заходу є культурний та духовний розвиток жителів міста Львів.Запрошені учасники: учасники АТО, постраждалі внаслідок АТО, люди з обмеженими можливостями, молодь з шкіл-інтерн... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Гуцулка Ксеня (0+)
19.03 • сьогодні
Свінгери 2 (16+)
19.03 • сьогодні