Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.09.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Фестиваль «На каву до Львова 2018»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>Globe: Макбет


Коли три відьми пророкують Макбету, що незабаром він отримає шотландський трон, Макбет і його дружина вирішують зробити все, щоб це пророцтво збулося - і замислюють підступне вбивс... детальніше>>Вистава «Циліндр»


КомедіяТривалість — 2:00Прем'єра відбулася 06 Грудня 2014 рокуРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тар... детальніше>>Опера «Аїда»


Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиДія першаУ палац фараона в Мемфіс прийшла звістка про навалу ефіопів. Начальник урядо... детальніше>>Осіння конференція «HR Camp»


Які глобальні тренди на ринку праці визначають сьогодення та завтрашній день HR в Україні? Як виглядає обличчя української HR-індустрії? Як вітчизняним компаніям знаходити та утрим... детальніше>>Концерт «Бах і Букстегуде»


Петро Сухоцький є титулярним органістом у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла, тобто працює там із часу встановлення органа у 1999 році. У Львові маестро п... детальніше>>Зустріч «П'яна П'ятниця: Сієста Ернеста»


Чи є щось спільне між "Квітами зла" Шарля Бодлера, "Тріумфальною аркою" Еріха Марії Ремарка та "Куджо" Стівена Кінга?Автори жили в різний час, у різних країнах, творили у різних ум... детальніше>>Вечір Шекспіра на даху


Театр у кошику та Львівський кіноцентр / Lviv Film Center замахнулися на святе!А якщо по-порядку - то виникла ідея поєднати в один вечір кіно з театром і логічно назвати цей пробни... детальніше>>Другий Electro JAM в АртСторії


Другий Electro JAM буде ще крутіший та ще цікавіший. І це вже зовсім скоро!Якщо любиш музику - приходь послухати імпровізацію від класних музикантів в атмосферному місці. ... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Мирослав Скорик: його учні та послідовники»


Kristina SaloЛюдмила ДенишинНайближчим часом адміністрація сконтактує з переможцями для узгодження умов передачі квитків. Розігруємо 4 квитки для двох переможців на конце... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Дні чеського кіно 2018
14.11 • сьогодні
Дике поле (16+)
14.11 • сьогодні
Лиса Гора
14.11 • сьогодні