Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.09.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Фестиваль «На каву до Львова 2018»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>Праведник 2 (16+)


Головному герою фільму, колишньому агенту ЦРУ, Роберту Макколу (Дензел Вашингтон) подобалося вести розмірене життя пенсіонера. Але усьому свій час. Як тільки він зрозумів, що його... детальніше>>Опера «Аїда»


Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрамиДія першаУ палац фараона в Мемфіс прийшла звістка про навалу ефіопів. Начальник урядо... детальніше>>Осіння конференція «HR Camp»


Які глобальні тренди на ринку праці визначають сьогодення та завтрашній день HR в Україні? Як виглядає обличчя української HR-індустрії? Як вітчизняним компаніям знаходити та утрим... детальніше>>Концерт «Бах і Букстегуде»


Петро Сухоцький є титулярним органістом у Луцькому кафедральному соборі святих апостолів Петра і Павла, тобто працює там із часу встановлення органа у 1999 році. У Львові маестро п... детальніше>>Зустріч «П'яна П'ятниця: Сієста Ернеста»


Чи є щось спільне між "Квітами зла" Шарля Бодлера, "Тріумфальною аркою" Еріха Марії Ремарка та "Куджо" Стівена Кінга?Автори жили в різний час, у різних країнах, творили у різних ум... детальніше>>Вечір Шекспіра на даху


Театр у кошику та Львівський кіноцентр / Lviv Film Center замахнулися на святе!А якщо по-порядку - то виникла ідея поєднати в один вечір кіно з театром і логічно назвати цей пробни... детальніше>>Другий Electro JAM в АртСторії


Другий Electro JAM буде ще крутіший та ще цікавіший. І це вже зовсім скоро!Якщо любиш музику - приходь послухати імпровізацію від класних музикантів в атмосферному місці. ... детальніше>>Розіграш квитків на концерт «Мирослав Скорик: його учні та послідовники»


Kristina SaloЛюдмила ДенишинНайближчим часом адміністрація сконтактує з переможцями для узгодження умов передачі квитків. Розігруємо 4 квитки для двох переможців на конце... детальніше>>Альфа (12+)


Події фільму розгортаються у далекому минулому, 20 000 років тому, в часи пізнього палеоліту на території сучасної Європи. Люди не жили поодинці, а об’єднувались у племена. Проте к... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень