Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.09.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Фестиваль «Lesi Street Festival»


Погодьтеся, ми всі любимо вулицю Лесі Українки – там і до друзів у гості зайдеш, і поснідаєш, і просто гарною атмосферою поживеш. Але 15 вересня хочеться надати ще більш... детальніше>>Фестиваль «На каву до Львова 2018»


Lviv coffee festival єднає людей. Ми створимо особливу атмосферу для ваших зустрічей із рідними та близькими. Ми покажемо Вам як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари,... детальніше>>BookWorm Music Fest 2018


BookWorm music fest 2018Music / Visual art / Workshop / FactoryBookWorm music fest 2018 – четвертий щорічний освітньо-розважальний фестиваль електронної музики, мистецтва, му... детальніше>>Виставка «Ікони риботицьких майстрів» (1670-ті –1750-ті рр.)


Виставка присвячена творчості одного осередку майстрів церковного мистецтва, який знаходився у містечку Риботичі поблизу Перемишля на українській етнографічній території Надсяння (... детальніше>>Вистава «Дама з камеліями»


Мелодрама у двох частинахПереклад з французької Миколи Якуб'якаТривалість — 03:00Прем'єра відбулась 26 Грудня 2008 року "Ніколи не закохуйся в жінку, друже мій, яка прод... детальніше>>Концерт гурту «Nordfløw»


Львівський гурт «Nordfløw» презентуватиме свою нову програму. Поринути у світ важкого мелодичного металу та дізнатись про сучасну молоду команду музикантів... детальніше>>Великий стадіонний концерт всіх друзів «Кузьма 50»


Цього року Андрієві «Кузьмі» Кузьменку виповнилося б 50. Він би потужно святкував цю круглу дату – разом зі «Скрябіним» і всіма, хто знає та любить йо... детальніше>>VI виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2018»


В рамках LSMF відбуватиметься конкурс масштабних моделей техніки серед дітей, юнацтва та досвідчених моделістів.А також майстер-класи для дітей та досвічених моделістів, огляди тех... детальніше>>II Фестиваль Людомира Ружицького​


Програма:13 вересня – Оперний КонцертУ програмі:Станіслав Монюшко інтрада та пролог з опери «Старший двір»Станіслав Монюшко Арія Анни IV дії опери «Ста... детальніше>>Велопробіг «Кавова велоМИЛЯ 2018»


Кавова велоМИЛЯ — хороший початок суботнього ранку, вдале поєднання активного способу життя та любові до кави.==> реєстрація <==В рамках фестивалю «На каву до Льв... детальніше>>показати усі події на дату

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
24.02 • через тиждень
Кастинг «Miss Lviv 2019»
21.02 • через 4 дні
Вечірка «LOL party»
22.02 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • більше місяця
Концерт «Rock Symphony»
04.04 • більше місяця

КУЛЬТУРА

Вистава «Аліса»
26.02 • через тиждень
Вистава «Потрібні брехуни!»
22.04 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Змагання «Winter Enduro Challenge 2019»
24.02 • через тиждень