Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.09.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору»


На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського... детальніше>>VI виставка-конкурс масштабних моделей «Lviv Scale Models Fest 2018»


В рамках LSMF відбуватиметься конкурс масштабних моделей техніки серед дітей, юнацтва та досвідчених моделістів.А також майстер-класи для дітей та досвічених моделістів, огляди тех... детальніше>>Фестиваль «Lesi Street Festival»


Погодьтеся, ми всі любимо вулицю Лесі Українки – там і до друзів у гості зайдеш, і поснідаєш, і просто гарною атмосферою поживеш. Але 15 вересня хочеться надати ще більш... детальніше>>Вистава «Дама з камеліями»


Мелодрама у двох частинахПереклад з французької Миколи Якуб'якаТривалість — 03:00Прем'єра відбулась 26 Грудня 2008 року "Ніколи не закохуйся в жінку, друже мій, яка прод... детальніше>>Вистава «Забави для Фауста»


"Забави для Фауста" — забави вишукані та витончені, де чорно-золотий Свидригайлов бавиться з ляльками. Білий простір, що різноманітно розкривається багатьма дверима. Неторкан... детальніше>>Концерт гурту «Nordfløw»


Львівський гурт «Nordfløw» презентуватиме свою нову програму. Поринути у світ важкого мелодичного металу та дізнатись про сучасну молоду команду музикантів... детальніше>>Великий стадіонний концерт всіх друзів «Кузьма 50»


Цього року Андрієві «Кузьмі» Кузьменку виповнилося б 50. Він би потужно святкував цю круглу дату – разом зі «Скрябіним» і всіма, хто знає та любить йо... детальніше>>II Фестиваль Людомира Ружицького​


Програма:13 вересня – Оперний КонцертУ програмі:Станіслав Монюшко інтрада та пролог з опери «Старший двір»Станіслав Монюшко Арія Анни IV дії опери «Ста... детальніше>>Велопробіг «Кавова велоМИЛЯ 2018»


Кавова велоМИЛЯ — хороший початок суботнього ранку, вдале поєднання активного способу життя та любові до кави.==> реєстрація <==В рамках фестивалю «На каву до Льв... детальніше>>Вечірка вересня «Logistics» [Hospital], UK


Logistics [Hospital Records] – один з головних артистів Hospital, музикант, саунд якого значною мірою сформував уявлення про лейбл вцілому, автор безсмертних днб хітів: ... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Богемна рапсодія (16+)
20.11 • сьогодні
Скажене весілля (12+)
20.11 • сьогодні

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Концерт «Hudaki Village Band»
29.11 • через тиждень
Концерт гурту ЛСП
27.11 • через тиждень
Концерт LP «Heart To Mouth tour»
18.04 • більше місяця