Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі безкоштовно на дату: 11.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору»


На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського... детальніше>>Виставка графіки Богдани Давидюк «Строщення і надбудови»


Буквальне прочитання слів часто є повнішим поясненням того, що ж ми насправді кажемо. Або навпаки. Це якась недоречність захована в словах, з якою цікаво працювати.  детальніше>>Виставка живопису Софії Кульчицької «Ультрамаринові небеса»


Ультрамаринові небеса – це нова виставка живопису львівської художниці з новим іменем Софія Кульчицька, раніше відомої як Наталія Бартків.Зміна імені не означає зміни у творч... детальніше>>Виставка «Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя»


Виставка є спробою змалювання особистості й творчості польської поетки єврейського походження – Зузанни Ґінчанки, однієї з найталановитіших, проте недооцінених жінок, що писа... детальніше>>Виставка шкрябаних ікон Олени Смаги «Шнурки Любові»


Відкриття у вівторок 25-го вересня, о 17:00. СЛОВА І РАНИ В епоху соціальних мереж ми, як ніколи, усвідомлюємо, що ніхто з нас не є островом. Ми всі пов'язані складн... детальніше>>Виставка живопису Юрія Ямаша «Римські канікули»


28 вересня 2018 о 17:00 відбудеться відкриття персональної виставки львівського художника та мистецтвознавця Юрія Ямаша «Римські канікули».На виставці буде представлено... детальніше>>Виставка «Кераміка з шухляди»


Куратор проекту: завідувач кафедри проф. Орест Голубець.Пропонована вашій увазі виставка стане результатом ініціативи студенток кафедри, як прагнуть зламати стереотипи щодо застарі... детальніше>>Тренінгова програма Міжнародного молодіжного альянсу у м. Львів


Триває реєстрація на сертифіковану тренінгову програму Міжнародного молодіжного альянсу, мета якої полягає в ознайомленні молоді з такими поняттями як: гідність людини, свобода, со... детальніше>>Creative Industries Talks ed.6 «Акаунт-менеджмент у графічному та веб-дизайні»


Кому буде корисним захід: Проектним керівникам та акаунт-менеджерам, які:Отримають поради щодо підготовки, планування, реалізації роботи та ведення комунікації із клієнтом.Дізнають... детальніше>>Виставка Анни Атоян «Кишенькова лірика»


Відкриття з участю авторки відбудеться 4 жовтня, у четвер, о 17:00,Щодня відпускаємо найдорожчих, щоб за якийсь час знову відчути радість зустрічі. Встигаємо забути, яке у них вбра... детальніше>>показати усі події на дату

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 11.10.2018 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ

КІНО

Крижане серце 2
21.11 • через 2 дні
Захар Беркут
19.11 • сьогодні
Родина Адамсів
19.11 • сьогодні

ДІТЯМ

Вистава «Івасик Телесик»
24.11 • через 5 днів
Вистава «Коза-Дереза»
24.11 • через 5 днів