Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 12.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Практики Тіла у Львові


Проект Практики Тіла прямує до Львова! Будемо збирати ваші історії про тілесність! Доторки, смаки, незвичні текстури — що вас вразило? Що стало важливим?Проект Практики тіла... детальніше>>Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Опера «Паяци»


Лібрето Руджеро ЛеонкаваллоДиригент-постановник — заслужений артист України Мирон ЮсиповичРежисер-постановник — Володимир ДубровськийХудожник-постановник — народн... детальніше>>Концерт гурту «Табула Раса»


Вершини всіх хіт-парадів з досі популярними хітами: «Любимая машина», «Дорога» (Я сошёл с ума), «Шейк Шей-Шей» премії і перші місця на фестиваля... детальніше>>Концерт Олексія Карпенка «Сучасна українська жіноча лірика»


Гості матимуть нагоду послухати фортепіанні версії популярних пісень Марії Чайковської, Тіни Кароль, гуртів «Один в каное» та “VivienneMort”. Програма:... детальніше>>Вечірка «Tusse»


У програмі: DJ Paul Stinger, DJ Oleg Greb, DJ Efidm, DJ Soodnik, PJ`S Diamond  детальніше>>Концерт гурту «Stoned Jesus»


Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому.Stoned Jesus – київське рок-тріо, чия популярність сягає далеко за межі України.... детальніше>>Зустріч «П'яна П'ятниця: Чого являєшся мені у сні?»


Шановне паньство! Врешті си діждали того часу – П’яна П’ятниця вертається.Здибаємося на пишний празник. На сей раз говоримо про мольфара слів і сенсів та просто ф... детальніше>>Концерт «Навколо світу за 80 хвилин. Флейта та фортепіано»


Час для відпочинку. Думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секрети домашніх тварин 2
30.05 • через 5 днів

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через тиждень
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні