Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Рольовий тренінг-гра «Королівство»


Умови участі – бути собою.Буде цікаво тим, хто працює з колективами (дорослими або підлітковими), як інструмент для роботи, отриманий в т.ч. через безпосередню практику; та т... детальніше>>Вечірка «Luxury night»


У програмі:DJ Paul Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ Soodnik,MC Nestor King,PJ Diamonds детальніше>>Концерт гурту «Цвях»


Заснована у 2014 році група за допомогою своєї музики прагне нагадати українцям про їхнє походження, рідну домівку та стародавню культуру.Тексти їхніх пісень експресивні, вони заст... детальніше>>Концерт гурту «Yuko»


Yuko - суміш фольклору і електроніки, яка здатна підірвати наймасштабніші рейви. Історія групи починається із зустрічі Юлі Юріної та Стаса Корольова в 2016 на шоу "Голос Країн... детальніше>>Концерт гурту «Familia Perkalaba»


Самобутній, вибуховий, шалений і нереально драйвовий рок для тих, хто знає, шо слухати!Familia Perkalaba - це сторінка українського року! Живе поєднання панку, реггі, карпатського... детальніше>>Концерт NANA «Super Disco 90-2000's»


Вперше у Львові! Ми відкриваємо портал в 90-ті роки минулого століття! Легенда дискотек і хіт-парадів, топовий артист 90-х – NANA! Його пісня «Lonely» досягла пла... детальніше>>Концерт гуртів The Hiraeth + Twelves


The Hiraeth - український Metalcore / Alternative Metal гурт, що утворився у серпні 2016 року в м.Київ.У своїй музиці група об'єднує виразне звучання, експресивність і мелодійність... детальніше>>Матч Чемпіонату Європи з регбі-15 сезону 2018/19


Прем’єрний матч за участю підопічних Валерія Кочанова в межах чемпіонату Європи з регбі-15 сезону 2018/19 в дивізіоні «Конференція 1 «Північ» Саме льві... детальніше>>Концерт «Навколо світу за 80 хвилин. Флейта та фортепіано»


Час для відпочинку. Думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А... детальніше>>Концерт «Органна музика Баха»


“Йому слід називатися “морем”, а не “струмком”, бо багатства його гармоній незліченні”, ‒- так сказав про Йоганна Себастьяна Баха інший геніальн... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Рокетмен
16.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
19.06 • через 4 дні
Концерт Jerry Heil
21.06 • через 6 днів
Вечірка «In Bed with...»
22.06 • через тиждень