Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Виставка «Золота симфонія епохи»


Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького спільно з Музеєм «ПЛАТАР» у рамках проекту «Україна-Світу» презентують виставку «Золота симф... детальніше>>Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Рольовий тренінг-гра «Королівство»


Умови участі – бути собою.Буде цікаво тим, хто працює з колективами (дорослими або підлітковими), як інструмент для роботи, отриманий в т.ч. через безпосередню практику; та т... детальніше>>Вечірка «Luxury night»


У програмі:DJ Paul Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ Soodnik,MC Nestor King,PJ Diamonds детальніше>>Концерт гурту «Цвях»


Заснована у 2014 році група за допомогою своєї музики прагне нагадати українцям про їхнє походження, рідну домівку та стародавню культуру.Тексти їхніх пісень експресивні, вони заст... детальніше>>Концерт гурту «Yuko»


Yuko - суміш фольклору і електроніки, яка здатна підірвати наймасштабніші рейви. Історія групи починається із зустрічі Юлі Юріної та Стаса Корольова в 2016 на шоу "Голос Країн... детальніше>>Концерт гурту «Familia Perkalaba»


Самобутній, вибуховий, шалений і нереально драйвовий рок для тих, хто знає, шо слухати!Familia Perkalaba - це сторінка українського року! Живе поєднання панку, реггі, карпатського... детальніше>>Концерт NANA «Super Disco 90-2000's»


Вперше у Львові! Ми відкриваємо портал в 90-ті роки минулого століття! Легенда дискотек і хіт-парадів, топовий артист 90-х – NANA! Його пісня «Lonely» досягла пла... детальніше>>Концерт гуртів The Hiraeth + Twelves


The Hiraeth - український Metalcore / Alternative Metal гурт, що утворився у серпні 2016 року в м.Київ.У своїй музиці група об'єднує виразне звучання, експресивність і мелодійність... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Король Лев
23.08 • сьогодні
Once Upon a Time in... Hollywood (eng)
03.09 • через тиждень

КУЛЬТУРА

Вистава «Born to be Wild»
29.09 • більше місяця
Вистава «Червона Шапочка»
31.08 • через тиждень

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
27.09 • більше місяця