Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Концерт «Ігор Богдан. Повернення»


У програмі:гурт "Львівські музики";гурт "Галичани";Сергій Котовський, співак, композитор==> квитки <== детальніше>>Концерт «Національний симфонічний»


До 100-річчя від дня заснування Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України. детальніше>>Музично-театральне дійство від Курбасів «Чар-творення»


Спеціальні гості вечора проект Balaklava Blues (Торонто).Чар українських народних пісень об'єднав трьох музикантів та трьох актрис-співачок. Проект-благословення на добре життя, де... детальніше>>Фінал конкурсу «Студентська Міс Львова 2018»


Не прогав:Повний відрив в компанії чарівних конкурсантокВибухове шоу від найкращих резидентів та шоу-балету МалевичаТанці і розваги до ранкуВедучі вечора: Влад Маркович та Каріна Б... детальніше>>Вистава «Двадцятирічні»


До Дня захисника УкраїниДокументальна драма створена за спогадами упівців.Їм було всього 20, коли вони почали боротьбу за незалежність України. Сьогодні ми її маємо і захищаємо.Авт... детальніше>>Вікенд в ТРЦ Victoria Gardens 13-15 жовтня


Цього вікенду на Вас чекають справжні козацькі розваги та захоплюючий лицарський турнір, які занурять Вас в епоху середньовіччя⭐ Чудову атмосферу доповнять музичний виступ гуртів W... детальніше>>Ангарний розпродаж #ECHR «Усе, що потрібно для затишної осені»


15 жовтня - неочікуваний вихідний, а неочікувані вихідні слід проводити з користю, зі смаком і з хорошим товариством! Саме тому ми в Educational Center for Human Rights in Lviv вир... детальніше>>Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через тиждень
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні

ДІТЯМ

Літні денні табори 2019
03.06 • через тиждень
Фестиваль «Lviv Family Day» 2019
01.06 • через 6 днів