Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 15.10.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Погані часи у «Ель Роялі» (16+)


Події розгортаються у 1969 році. На межі штатів Невада та Каліфорнія стоїть готель, що колись користувався популярністю, а нині зрідка стає притулком подорожуючих. Сьогодні тут баг... детальніше>>Концерт «Ігор Богдан. Повернення»


У програмі:гурт "Львівські музики";гурт "Галичани";Сергій Котовський, співак, композитор==> квитки <== детальніше>>Концерт «Національний симфонічний»


До 100-річчя від дня заснування Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України. детальніше>>Музично-театральне дійство від Курбасів «Чар-творення»


Спеціальні гості вечора проект Balaklava Blues (Торонто).Чар українських народних пісень об'єднав трьох музикантів та трьох актрис-співачок. Проект-благословення на добре життя, де... детальніше>>Фінал конкурсу «Студентська Міс Львова 2018»


Не прогав:Повний відрив в компанії чарівних конкурсантокВибухове шоу від найкращих резидентів та шоу-балету МалевичаТанці і розваги до ранкуВедучі вечора: Влад Маркович та Каріна Б... детальніше>>Вистава «Двадцятирічні»


До Дня захисника УкраїниДокументальна драма створена за спогадами упівців.Їм було всього 20, коли вони почали боротьбу за незалежність України. Сьогодні ми її маємо і захищаємо.Авт... детальніше>>Вікенд в ТРЦ Victoria Gardens 13-15 жовтня


Цього вікенду на Вас чекають справжні козацькі розваги та захоплюючий лицарський турнір, які занурять Вас в епоху середньовіччя⭐ Чудову атмосферу доповнять музичний виступ гуртів W... детальніше>>Ангарний розпродаж #ECHR «Усе, що потрібно для затишної осені»


15 жовтня - неочікуваний вихідний, а неочікувані вихідні слід проводити з користю, зі смаком і з хорошим товариством! Саме тому ми в Educational Center for Human Rights in Lviv вир... детальніше>>Дивовижний світ Ієроніма Босха


Ієронім Босх - художник, який пов'язав своєю творчістю Середньовіччя та Новий час і так і залишився загадкою для мистецтвознавців. У ювілейному для Босха 2016 році його твори повер... детальніше>>Альфа (12+)


Події фільму розгортаються у далекому минулому, 20 000 років тому, в часи пізнього палеоліту на території сучасної Європи. Люди не жили поодинці, а об’єднувались у племена. Проте к... детальніше>>показати усі події на дату