Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 10.11.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Вистава «Садок вишневий коло хати»


Для дітей віком від 5 років.Про Шевченка актори будуть говорити мовою символів, які закладені у художньому вирішенні: за допомогою світла «оживатимуть» декорації, що ро... детальніше>>Концерт «Свято оперети»


До 20-річчя творчої Заслуженої артистки України - Маріанни Лаби. детальніше>>Концерт Вадима Холоденка


Лауреат Золотої медалі та всіх спеціальних призів конкурсу ім.Вана Кліберна (США) Вадим Холоденко дасть єдиний концерт із Ukrainian Festival Orchestra у Львові!"Вадим є одним із на... детальніше>>Концерт гурту «Rock-H»


«Rock-H» або «Рокаш» — український рок-гурт з Мукачевого, Закарпаття. Півфіналіст проекту «Свіжа кров» на телеканалі М1, лауреат фестивалю... детальніше>>Концерт «Світло і Сповідь» Тарас Чубай і Плач Єремії


До 70-ліття Грицька Чубая гурт «Плач Єремії» та Тарас Чубай представлять програму «Світло і Сповідь».Відбудеться вечір лідера гурту «Плач Єремії»... детальніше>>Воркшоп «Життя за розкладом і без»


Ви намагалися бути ефективними, встигати все, починали життя по-новому, перечитали всю літературу по тайм-менеджменту, зробили себе об’єктом невдалих експериментів, але систе... детальніше>>Вечірка «Сісікеч - супер дискотека 80-90х»


"# СіСіКе4 - Супердискотека 90-00х" - це професійний костюмований клубний проект, орієнтований на такі музичні напрямки як ретро- і поп- музика. Учасники проекту на 2 години зануря... детальніше>>Розіграш квитків на циркову програму «Екзотична арена»


Марьян СтароверовНайближчим часом адміністрація cконтактує з переможцем, щоб підвердити ім'я і прізвище.  Розігруємо 2 квитки (один переможець) в Львівський цирк&nbs... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
22.01 • сьогодні
Почни спочатку (12+)
24.01 • через 2 дні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Вечірка «Популярні»
26.01 • через 5 днів

ДІТЯМ

Вистава «Коза-Дереза»
24.01 • через 3 дні
Вистава «Проданий сміх»
27.01 • через 5 днів