Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 11.11.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»


Основна тема проекту - погляди візіонерів минулого на майбутнє. На виставці представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій.КураториПавло... детальніше>>Дні литовського сучасного мистецтва у Львові


у Львові відбудуться Дні литовського сучасного мистецтва. Усі охочі гості Днів матимуть нагоду познайомитись та поспілкуватись з відомими самобутніми литовськими митцями.У програмі... детальніше>>Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Богемна рапсодія (16+)


Восени 1975 року лідер рок-гурту «Queen» пише пісню, що докорінно змінила і долю самих виконавців, і розвиток музики в цілому. Відеокліп на цю пісню став культовим та задав ритм ус... детальніше>>Веном (16+)


Головний герой фільму – Еді Брок (Том Харді). Еді став успішним журналістом, проте як тільки на землі з'явився незрозумілий симбіот, його потягнуло до цієї невивченої субстанції. І... детальніше>>Вистава «Лелеченя і Опудало»


Л. Лопейска, Г. Крчулова, переклад Надії Крат для дітей від 4 роківДобре опудало, яке врятувало від смерті маленьке лелеченя, навчить їх товаришувати віддано.Режисер-постановн... детальніше>>Вистава «Наш веселий колобок»


Широковідома народна казка про Колобка стала основою для створення цієї вистави. В ній наш герой намагається пізнати таємниці навколишнього світу. Саме він, цей світ, здається йому... детальніше>>Концерт Віктора Павліка


Живий звук!Закоханий романтик української сцени - Віктор Павлік. Більшу частину свого життя Віктор Павлік провів на сцені. З ним закохувались, освідчувались, мріяли, відправля... детальніше>>Концерт Олі Полякової


Суперблондинка, королева кокошника – неповторна Оля Полякова у Львові!Жінка-свято, володарка найдовших ніг української сцени. Суперблондинка всієї країни виконає як свої голо... детальніше>>Концерт Піккардійська Терція з програмою «Подорожі Львовом»


«Піккардійська Терція» - унікальний колектив для української музичної культури. За бюільш ніж чверть століття стрімкої пісенної кар’єри цей чоловічий гурт по... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень