Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 13.11.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Показ фільму «Донбас»


Події розростаються на Сході України у розпал бойових дій, що послідували після перемоги Революції Гідності.жанр: драма, 16+режисер: Сергій Лозницяв ролях: Валеріу Андрюце, Георгій... детальніше>>ІІ Міжнародний фестиваль неаполітанської пісні «Зорі Неаполя»


ІІ Міжнародний фестиваль неаполітанської пісні “Зорі Неаполя” проводиться до 75-річчя видатного українського поета Богдана Стельмаха. Концертна програма розкриває непов... детальніше>>Опера «Мадам Баттерфляй»


Відкриття XVII Міжнародного оперного фестивалю імені Соломії КрушельницькоїВистава Львывського Національного академічного театру опери та балету ім. С. КрушельницькоїВиконуєть... детальніше>>Лекція історика Віктора Губарева «Морські пірати: міфи та реалії»


До дня народження автора «Острова Скарбів» Р.-Л. Стівенсона Книгарня «Є» запрошує на лекцію дослідника історії морського розбою, письменника та перекладача... детальніше>>Презентація «Книжкової полиці» видавництва ArtHuss


Відбудеться презентація «Книжкової полиці» видавництва ArtHuss, лідера на українському ринку книг про мистецтво. На студентів і працівників УКУ, та усіх бажаючих ч... детальніше>>Показ фільму «Доктор Стрейнджлав, або як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу»


Дивимось на кіноклубі чорну комедію Стенлі Кубріка "Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу / Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love... детальніше>>Лекція Василя Расевича «Від перевороту до чину?»


У виступі йтиметься про нове включення в український політично-інтелектуальний дискурс подій листопаду 1918 р. у Львові. Ця нова інтерпретація, а точніше – інструменталізація... детальніше>>Вечірка «Dень Економіста»


У програмі:Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,Majestic,Malevich show детальніше>>Globe: Макбет


Коли три відьми пророкують Макбету, що незабаром він отримає шотландський трон, Макбет і його дружина вирішують зробити все, щоб це пророцтво збулося - і замислюють підступне вбивс... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ