Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.11.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Концерт дуету «Naviband»


Naviband, фіналісти Євробачення-2017 від Білорусі, їдуть до Львова!Солісти групи Артем Лук'яненко та Ксенія Жук розповідають про альбом: «Відразу ж після участі в конкурсі Єв... детальніше>>Концерт гурту «Onuka»


Onuka представить Львову новий альбом Mozaїka - історію про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося.Mozaїka — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект... детальніше>>Концерт Оксани Мухи «Kvitka: на біс!»


«Kvitka: на біс!» - Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-ліття Квітки ЦісикЦієї весни у рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «... детальніше>>Концерт «Мелодії осіннього вечора»


На сцену концертного залу імені Станіслава Людкевича знову підніметься скрипаль з Ірландії, володар спецвідзнаки конкурсу-2016, Девід Тобін. Харизма й майстерність, якими він підко... детальніше>>Опера «Набукко»


Вистава Одеського національного академічного театру опери та балету в рамках ХVІІ Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.==> квитки <== детальніше>>Концерт Хору хлопчиків з Мукачева


Хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи був заснований в 1983 р. Його організатором став Володимир Волонтир, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії В.Косенка,... детальніше>>Показ фільму «Дике життя»


Події розгортаються в Америці в 1960-х роках. Брінсони переїжджають до Монтани через нову роботу голови сімейства (Джейк Джилленхол). На очах в сина-підлітка (Ед Оксенбульд) розгор... детальніше>>Концерт «Соломії Крушельницькій присвячується»


«Саломея» – містична драма за поетичним сценарієм Наталії ДавидовськоїРежисер – Галина Воловецька, заслужений діяч мистецтв УкраїниПостановники:Режисер &nda... детальніше>>Відкритий мікрофон LCSU


Вмієш влучно жартувати, не боїшся сцени та хочеш спробувати себе у ролі стендап-коміка?Заповнюй анкету на участь у Відкритому мікрофоні LCSU!За перемогу у Відкритому мікрофоні одно... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Прокляття Ла Йорони
24.04 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Вечірка «The Disco Egg»
28.04 • через 5 днів

КОНЦЕРТИ ТА СВЯТА

Фестиваль писанок 2019
24.04 • сьогодні
Концерт Тима Белорусских
28.05 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • більше місяця
Україна – Люксембург
10.06 • більше місяця

ДІТЯМ