Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.11.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»


Основна тема проекту - погляди візіонерів минулого на майбутнє. На виставці представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій.КураториПавло... детальніше>>Скажене весілля (12+)


Годі й шукати більшого патріота, ніж пан Василь (Назар Задніпровський). Його гордість – донька Катя (Поліна Василина) – яка вчиться у Сорбоні. Із Франції дівчина надсилає радісну з... детальніше>>Богемна рапсодія (16+)


Восени 1975 року лідер рок-гурту «Queen» пише пісню, що докорінно змінила і долю самих виконавців, і розвиток музики в цілому. Відеокліп на цю пісню став культовим та задав ритм ус... детальніше>>Веном (16+)


Головний герой фільму – Еді Брок (Том Харді). Еді став успішним журналістом, проте як тільки на землі з'явився незрозумілий симбіот, його потягнуло до цієї невивченої субстанції. І... детальніше>>Концерт дуету «Naviband»


Naviband, фіналісти Євробачення-2017 від Білорусі, їдуть до Львова!Солісти групи Артем Лук'яненко та Ксенія Жук розповідають про альбом: «Відразу ж після участі в конкурсі Єв... детальніше>>Концерт гурту «Onuka»


Onuka представить Львову новий альбом Mozaїka - історію про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося.Mozaїka — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект... детальніше>>Концерт Оксани Мухи «Kvitka: на біс!»


«Kvitka: на біс!» - Оксана Муха повторить у Львові сольні концерти до 65-ліття Квітки ЦісикЦієї весни у рамках масштабного сольного проекту співачки Оксани Мухи «... детальніше>>Концерт «Мелодії осіннього вечора»


На сцену концертного залу імені Станіслава Людкевича знову підніметься скрипаль з Ірландії, володар спецвідзнаки конкурсу-2016, Девід Тобін. Харизма й майстерність, якими він підко... детальніше>>Опера «Набукко»


Вистава Одеського національного академічного театру опери та балету в рамках ХVІІ Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.==> квитки <== детальніше>>Концерт Хору хлопчиків з Мукачева


Хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи був заснований в 1983 р. Його організатором став Володимир Волонтир, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії В.Косенка,... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Я, ти, він, вона (12+)
21.01 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
25.01 • через 4 дні
Концерт-вечірка «По Коляді!»
28.01 • через тиждень