Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі безкоштовно на дату: 06.12.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Виставка «Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору»


На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського... детальніше>>Виставка графіки Богдани Давидюк «Строщення і надбудови»


Буквальне прочитання слів часто є повнішим поясненням того, що ж ми насправді кажемо. Або навпаки. Це якась недоречність захована в словах, з якою цікаво працювати.  детальніше>>Виставка «Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя»


Виставка є спробою змалювання особистості й творчості польської поетки єврейського походження – Зузанни Ґінчанки, однієї з найталановитіших, проте недооцінених жінок, що писа... детальніше>>Зимові свята з Палацом мистецтв «Від Романа до Івана»


Готуємо для Вас заходи до зимових свят, які об'єднали в один проектПрограма заходів:01 грудня – відкриття проекту та виставки художників Романів, присвячена багаторічному ex-... детальніше>>Виставка «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»


Основна тема проекту - погляди візіонерів минулого на майбутнє. На виставці представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій.КураториПавло... детальніше>>Перша персональна виставка скульптури Романа Домашича


Відкриття 20 листопада о 17:00Як кожен художник в своїх роботах піднімаю теми, які мене зачіпають. Часом надихають та заспокоюють, а часом турбують, обурюють та непокоять. Адже в м... детальніше>>Виставка «Віч-на-віч: права людини в цифрову добу»


Запрошуємо на відкриття виставки Pictoric 25 листопада о 15:00Колаборація українських ілюстраторів та німецьких письменників покаже своє бачення стану прав людини та соціально... детальніше>>Виставка Вікторії Ковальчук «Дві книги про мир і війну»


Якщо запитати людей на вулиці, простих перехожих: «Що ви виберете: війну чи мир, любов чи ненависть, хвороби або здоров’я?» - то, переконана, більшість наголосить... детальніше>>Виставка живопису «Cosmic Landscapes» творчого тандему M&K group


Проект створили дві молоді художниці Мелінда Бреза та Ксенія Крамар, які об'єднались для спільної творчої роботи у мистецький тандем M&K group. Відкриття 30 листопада о 18... детальніше>>Виставка Марії Крутоголової «В межах куліс»


Разом із Марією чекатимемо вас. Готуйте свої питання до художниці, надихайтеся, пізнавайте!Відкриття о 18:00 28 листопадаКоротка біографічна довідка:Марія Крутоголова закінчила Нац... детальніше>>показати усі події на дату

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 06.12.2018 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ