Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 07.12.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


Екскурсія постійною експозицією НМЛ «Українське мистецтво ХХ ст.»


Кожної першої п'ятниці місяця чекаємо вас на безкоштовній екскурсії постійною експозицією НМЛ "Українське мистецтво ХХ ст." за вартістю вхідного квитка. детальніше>>Концерт гурту «Kadnay»


Kadnay - українська indie, electro-pop група, утворена в 2012 році.В кінці 2014-го року випустили свій перший альбом «Kadnay» і вирушили у всеукраїнський тур. Чере... детальніше>>Концерт «Кінорганум»


Шоу відомого експериментального оркестру Eclectic Sound Orchestra.Вперше в Україні в одному концерті зібрані всі кращі кінохіти для органа в ансамблі зі струнним оркестром, семплер... детальніше>>Концерт Ірина Долі «Слова...»


Талановита, популярна, неймовірно витончена і харизматична Ірина Доля з новою концертною програмою "Слова...".У виконанні співачки почуєте старі та нові авторські пісні в оригіналь... детальніше>>Виступ грузинського ансамблю «Горі»


Шалений ритм, запальний спів, більше 30-ти виконавців. Запальні танці, від яких летять іскри!Перед початком концерту представники колективу «Горі» у фойє театру пригоща... детальніше>>Лекція Олександра Пагірі «Янівський табір як один із центрів масового вбивства у Східній Європі»


Відбудеться лекція наукового співробітника музею Олександра Пагірі.Табір примусових робіт «Янівська» у Львові був нетиповою установою у нацистській каральній імперії у... детальніше>>Концерт Лаури Марті та Міші Циганова


Поєднання чарівного голосу та віртуозного роялю у виконанні української джазової співачкиLaura Marti та американського джазового піаніста Міши Циганова.Цих музикантів ви напевно зн... детальніше>>Показ фільму «Кілер з гарантією»


Головний герой фільму – письменник-невдаха Вільям (Анейрін Барнард). Його твори ніхто не хоче друкувати, тож усі його думки про марність і жалюгідність власного життя. Та не... детальніше>>Концерт кафер-бенду «ДихАй»


Молоді та харизматичні музиканти кавер бенду ДихАй створять відмінну атмосферу та надихнуть тільки на позитивні емоції! детальніше>>показати усі події на дату