Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 08.12.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт «Містичний орган»


У творах різних епох, стилів та авторів є одна спільна риса – шалений магнетизм, від якого неможливо втекти: чи це гучне та величне "О, Фортуна" з “Карміна Бурана&rdquo... детальніше>>Концерт «Мессіан «20 поглядів...»


Фортепіанні медитації перед Різдвом від славетного українського піаніста Антонія Баришевського. Антоній Баришевський – лауреат багатьох міжнародних музичних конкурсів, серед... детальніше>>Всеукраїнський дитячий конкурс «Зірка моди-Україна 2018»


Основними цілями конкурсу є заохочення творчого та естетичного розвитку дитини. Виявлення дітей, здатних гідно брати участь в інших цікавих творчих проектах:у рекламних кампаніях,м... детальніше>>Концерт «Ivasyuk in da jazz»


У програмі:Брія Блессінг; гурт ShockoladТворчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і д... детальніше>>Концерт рок—гурту «Цвіт Кульбаби»


Автори хітів «Баби як баби ти королЄва», «Рижа», «Хуліганка», «Шуба песець» рок-гурт «Цвіт Кульбаби»==> квитки <== детальніше>>Конференція «Lviv iCamp 2018»


Lviv iCamp 2018 - твій революційний захід у сфері інтернет-маркетингу!35 спікерів5 потоків600 місцьКонференція проходитиме на 5-х потоках:PR, брендинг та SMM;з’ясуємо, як тво... детальніше>>Показ мультфільму «Викрадачі шкарпеток»


Можливо, у вас вчора або в цю саму хвилину пропала шкарпетка. Хто в цьому винен? Шкарпеткоїд! Загадкова і невловима істота, яка пожирає одну шкарпетку з пари.жанр: мультфільм, фент... детальніше>>Показ мультфільма «Пригоди Квака»


Містер Квак ненавидить стрибати і зовсім не любить плавати, тому серед інших земноводних почуває себе чужим. І невідомо, як би склалося його життя далі, якби місцевий Шаман не розк... детальніше>>Концерт «David Helbock´s Random»


David Helbock´s Random (Австрія)Експериментально-інструментальне тріо Девіда Хелбока — це повний перелам стереотипів. Дві нагороди та премія глядачів на найбільшому у с... детальніше>>Творчий вечір Миколи Кулика «Modus vivendi»


У програмі кращі музичні аранжування та анонси творів нових програм.За участі камерного оркестру, рок-бенду та хору заслуженої академічної капели України «Трембіта». Со... детальніше>>показати усі події на дату