Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 08.12.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Воно 2


Минає 27 років після першої зустрічі хлопців з демонічним Пеннивайзом. Вони вже виросли, і у кожного своє життя. Але несподівано їх спокійне існування порушує дивний телефонний дзв... детальніше>>Всеукраїнський дитячий конкурс «Зірка моди-Україна 2018»


Основними цілями конкурсу є заохочення творчого та естетичного розвитку дитини. Виявлення дітей, здатних гідно брати участь в інших цікавих творчих проектах:у рекламних кампаніях,м... детальніше>>Концерт «David Helbock´s Random»


David Helbock´s Random (Австрія)Експериментально-інструментальне тріо Девіда Хелбока — це повний перелам стереотипів. Дві нагороди та премія глядачів на найбільшому у с... детальніше>>Вечірка з Icecream & Semeny4


У програмі:Icecream & Semeny4,Protein,Ab Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,Diamo,Malevich show детальніше>>Осінній Салон «Високий Замок -2018»


Усі три поверхи Львівського Палацу мистецтв будуть задіяні мистецькою частиною, адже імпреза складається з п'яти частин.Буде: виставка робіт учнів мистецьких відділень та художніх... детальніше>>Під Сільвер Лейк


Привітний та трохи дивакуватий хлопчина Сем (Ендрю Гарфілд) закохується у свою сусідку Сару (Райлі Кіо). Та після призначеного побачення дівчина загадково зникає. Так, ніби вона з’... детальніше>>Лускунчик і чотири королівства (КіноМама) (0+)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Що це? - Фільм у 2D-форматі; приглушене світло у залах; зменшена гучність звуку; просто чудовий варіант для батьків і їхні... детальніше>>Концерт «Містичний орган»


У творах різних епох, стилів та авторів є одна спільна риса – шалений магнетизм, від якого неможливо втекти: чи це гучне та величне "О, Фортуна" з “Карміна Бурана&rdquo... детальніше>>Концерт «Мессіан «20 поглядів...»


Фортепіанні медитації перед Різдвом від славетного українського піаніста Антонія Баришевського. Антоній Баришевський – лауреат багатьох міжнародних музичних конкурсів, серед... детальніше>>Концерт «Ivasyuk in da jazz»


У програмі:Брія Блессінг; гурт ShockoladТворчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і д... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Рембо 5: Остання кров
19.09 • сьогодні
Фокстер та Макс
19.09 • сьогодні
Фокстер&Макс
19.09 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.09 • через тиждень
Концерт гурту «Nothing But Thieves»
20.03 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «Стук-грюк»
27.09 • через тиждень
Цирк «Ватерленд»
21.09 • через 3 дні