Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.12.2018 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Лускунчик і чотири королівства (КіноМама) (0+)


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Що це? - Фільм у 2D-форматі; приглушене світло у залах; зменшена гучність звуку; просто чудовий варіант для батьків і їхні... детальніше>>Ковзанка «Медик» 2018-2019


Ціни:З прокатом ковзанів:З понеділка до четверга:Дорослі:11:00 - 17:00 – 70 гривень17:00 - 23:00 – 80 гривеньДіти:11:00 - 17:00 – 60 гривень17:00 - 23:00 –... детальніше>>Акустичний вечір «Mantra acoustic»


Mantra Acoustic - це незвичний формат музичного перфоменсу, в якому глядачі беруть безпосередню участь, співаючи разом з музикантами.Завдяки мантрам ви перенесетесь в дивовижну ман... детальніше>>Вистава «Куди зникло море»


У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і... детальніше>>Міжнародні змагання з пілонного спорту «West Contest Pole International»


Вперше у Львові — міжнародні змагання з пілонного спорту West Contest Pole InternationalОрганізатори змагання: Shokolad Dance Studio & Vanilla Sky Pole Dance Studio.==>... детальніше>>Концерт «Навколо світу за 80 хвилин»


А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної муз... детальніше>>Концерт «Орган і флейта»


Орган і флейта – величне і тендітне. Незвичний дует у Львівському органному залі від гостей з Ужгорода: органістки Наталії Лендєл та флейтистки Ганни Гайду. Дві чарівні викон... детальніше>>Концерт «Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue»


Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue (Франція-Польща-Україна) – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Dome... детальніше>>Вечірка «Aerodance»


У програмі:Ekb Dima (Kyiv)Alex Pervukhin (Laconica, Zavtra)UndermikeTaras Masliukh (Kaas)Навіть взимку потрібно тримати себе в формі, тому ми запросили вмілих інструкторів. Крім вж... детальніше>>Концерт «Романтичні містерії»


Виконавці:Оксана Литвиненко, віолончельАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїСімон Камартін, диригентУ програмі:Отто Ніколаї. Увертюра з опери «Die lustigen We... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
20.06 • завтра
Джон Уік 3
19.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
19.06 • сьогодні
Концерт Jerry Heil
21.06 • через 3 дні