Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі вечірки та шоу на дату: 13.01.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


Вечірка «Святкування Маланки» 2019


Традиційне святкування Маланки-Василя з гуртом Joryj Kłoc.Гучна забава, частування, запальні танці, маса несподіванок та автентичні традиціїї гуцульщини!  детальніше>>Вечірка «Старий Новий Рік у стилі Етно від Etno Fashion Show»


В рамках проекту відбудеться:показ Етно колекцій українських дизайнерів,концерт рок-гурту «Рок-Н», а такожзапальні ді-джей сети тачастування від партнерів свята.Метою з... детальніше>>Вечірка «Старий Новий Рік у стилі 90-х»


У Старий Новий Рік пропонуємо повернутися у революційні 90-ті!Про специфіку того часу розповідатиме ведучий вечора Евгений Белявский. У його новорічному мішку знайдеться достатньо... детальніше>>Вечірка «Новий Рік: дубль два з Dark Dezert & MC Gram»


2019-й видався невдалим, і вже чекаєш його завершення?Дай йому шанс стати бестовим — вже 13 січня в компанії майстрів музичних експериментів Dark Dezert, корифеїв танцювально... детальніше>>Вечірка «New Year`s Eve»


Програма вечора:хітова музика від Djs Seve Clain & VarlamКласне Pj show МС вечора- Влад ЯвнийDc: chainmail dress детальніше>>постійні події
показати усі події на дату

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 13.01.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ

ДІТЯМ

Цирк «Ватерленд»
19.10 • через 4 дні