Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі вечірки та шоу на дату: 14.02.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вечірка «День святого Валентина у стилі Латина»


Ми пропонуємо зустріти свято усіх закоханих у стилі Латина!На Вас чекатимуть:ведучий Валерій Пірогов;тематична фотозона та декор;майстер-клас по Бачаті та Сальсі від LeoDance;спеці... детальніше>>Вечірка «АнтиВалентина»


Якщо у вас немає пари на День Святого Валентина, то вам точно сюди.Коли очі вже червоніють від валентинок, поки весь світ божеволіє від купідончиків, ми будемо сходити з розуму по-... детальніше>>Вечірка знайомств «Valentine's day»


В День Закоханих ніхто не залишиться без пари!Приходь на Романтичну Вечірку Знайомств, і гарантовано зустрінь своє кохання на танцполі!Для вільних, успішних та самодостатніх 30+!У... детальніше>>

Вечірка «День закоханих у Парку»


У програмі:найромантичніший акустичний проект популярного співака Аніса “L’amour”.мелодії, під які закохувались і освідчувались мільйони пар у всьому світі. Непер... детальніше>>Вечірка «Valentine night»


У програмі:Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,Danilov,Diamo,Malevich show детальніше>>Вечірка «Happy Valentines day»


У цей день прийнято дарувати романтичні листівки з любовними зізнаннями, ми ж хочемо зізнатися в коханні по-особливому.Саме тому цей вечір прикрасить своїм сетом DJ Inessa, яка вже... детальніше>>Вечірка «День закоханих»


Забирайте свої кохані половинки до нас на романтичну вечерю. Атмосферу дня закоханих створить @sobchuksasha.Також від нас для всіх закоханих #welcomedrink в подарунок, єдина умова... детальніше>>Вечірка «Hiresh Love Club»


Запрошуємо вас на неймовірну ніч кохання!Отже хапайте свою половинку в обійми та мершій до нас на шалене святкування! детальніше>>

показати усі події на дату

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 14.02.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ