Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 16.03.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Король Лір: Ієн Маккеллен


Бенефіс Маккеллена був заявлений як прощальний шекспірівський вихід геніального актора і виправдав усі очікування. Це не перший маккелленовскій Лір, але, безумовно, найпронизлив... детальніше>>
Концерт «Twin Souls»


Живий звук.Вечір танцювальних та лаунжевих хітів детальніше>>Вистава-Гра «Чекаючи на Годо» I акт


Режисер - Валерій БільченкоАктори:Соломія КириловаМарія КмітьОля ПреображенськаІгор ШпильовийТеатральний центр "Слово і голоС"Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому... детальніше>>Концерт гурту «P.O.D»


Майже через 6 років американський гурт «P.O.D.» повертається з новим шоу в Україну!У 2000 році «P.O.D.» потрапили в список «Людей Року» («... детальніше>>Тренінг-гра Транспортація


Транспортація – це ігровий проект, в якому ти легко розкриваєш свої сильні сторони. Ми створили найкращі умови для того, щоб твої ресурси почали приносити результат.Цей... детальніше>>Інтерактивна вистава «Спецоперація «Апетит»


У маленького Бегемотика пропав апетит... а як він без апетиту стане дорослим бегемотом?!Ось він і вирішив піти на пошуки свого Апетиту!..тільки, от халепа, ніхто не знає, як він ви... детальніше>>Вечірка «Земляни»


Запрошуємо на танцювальну зустріч присвячену техно-музиці великих швидкостей. Для львівської публіки в цю ніч гратимуть відбірні локальні діджеї, а також гість з берлінського угруп... детальніше>>Майстер-клас для діток та батьків «Пташок викликаю»


Присутні бавитимуться в обрядові ігри!Чи знаєте Ви, чому приходить весна? Її на своїх крилах приносять перелітні птахи! А чи кликали Ви коли-небуть пташок? Як не кликали?! Адже дит... детальніше>>Концерт Vibe Trio (Київ) «Metamorphoses»


Виконавці:Михайло Лишенко - клавішні, Сергій Артемов - бас, Дмитро Литвиненко - барабани."Metamorphoses" - це концертна програма, яка органічно поєднує в собі ідеї джазов... детальніше>>Концерт «Чи чарівна флейта?»


У програмі:Клод Ашіль Дебюссі. Соната для флейти, альта та арфиФранц Допплер. Концертне дуеттіно для 2-х флейт та оркестру, ор.36Меделін Дрінг. Тріо для флейти, гобоя та оркеструП'... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Джон Уік 3
24.05 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • через тиждень