Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 21.03.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Король Лір: Ієн Маккеллен


Бенефіс Маккеллена був заявлений як прощальний шекспірівський вихід геніального актора і виправдав усі очікування. Це не перший маккелленовскій Лір, але, безумовно, найпронизлив... детальніше>>
Ліга сміху «Ювілейний тур»


Продовжуємо радувати уболівальників і фанів самого популярного, на сьогоднішній день, гумористичного шоу «Ліга Сміху». Компанія «Квартал-Концерт» продовжує... детальніше>>Зустріч BA Meetup «Чому перемагає не функціональність?


Щоб створити успішне рішення чи продукт, ви повинні бути швидкими, щоб часто та на ранніх етапах перевіряти гіпотези. Але чи задаємо ми правильні запитання, включно з тим наскільки... детальніше>>Родинна вечірка в театрі ляльок «День лялькаря»


Мало хто знає, що 21-го березня наше професійне свято - міжнародний день лялькаря!Цього року ми хочемо провести його разом з вами. Отож, спеціально для цього вирішили влаштувати ро... детальніше>>Поетичні читання на Мулярській


Друзі!Ви ж знаєте, що 21 березня Всесвітній день поезії? Ну, і звісно ж, цього четверга Бібліотека на Мулярській вирішила влаштувати поетичні читання! Всі ж ми, у душі, трішки поет... детальніше>>Концерт «Bach 334-birthday night»


18:00Фойє концертного залуОрганна Прелюдія від Й. С. БахаОлена Мацелюх – орган18:18Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 соль -мажор (BWV 1048)Allegro,Adagio, AllegroЙ.С. Бах... детальніше>>Показ фільму «Ворог»


Кіноклуб Діалог запрошує вас на перегляд стрічки "Ворог". Режисер Дені Вільнев. детальніше>>Семінар «Особистий капітал - лише для багатих?»


Чи часто Ви задумувались над створенням особистого капіталу? На Вашу думку це поняття стосується тільки підприємців, старих мільйонерів чи просто багатіїв?«Як я можу створити... детальніше>>Вечір поезії «Перша збірка»


21 березня - Всесвітній день поезії. Цього дня будемо читати вірші студентів та працівників Українського Католицького Університету та ділитись своєю поезією. Запрошуємо доєднатись... детальніше>>Творчий вечір «На крилах Пегаса»


Із нагоди Всесвітнього дня поезії  запрошуємо на творчий вечір юних талантів – учнів-літераторів Львівської обласної Малої академії наук. детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Джон Уік 3
24.05 • сьогодні

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Україна – Сербія
07.06 • через 2 тижні
Україна – Люксембург
10.06 • через 2 тижні
Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2019»
31.05 • через тиждень