Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі театри на дату: 24.03.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вистава «Доньки-матері»


ПРЕМ'ЄРА!Драма-комедіяІсторія надзвичайно проста – багатий чоловік під час святкування Китайського нового року замовляє собі двох повій, але хоче, щоб це була мама і донька і... детальніше>>Вистава «По щучому велінню»


Для дітей віком від 5 років.казка на 2 діїЖили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило був ледачий і хитрий, та ще й весь час дражнив молодшого... детальніше>>Вистава «Зачарована Десна»


Режисер - Зоряна (актриса театру Л.Українки); Автор ідеї - Олекса Кравчук (Заслужений діяч мистецтв України); Студенти-актори 4-го курсу ЛНУ ім. І.Франка, факультету Культури та ми... детальніше>>Вистава «Be My Marguerite! або у незвичній самоті»


Компанія "Крик Душі" представляє. У рамках Року французької мови в Україні. За підтримки Посольства Швейцарії в Україні.==> квитки <== детальніше>>Вистава «Любов до ближнього»


Прем'єра вистави за мотивами однойменного твору Леоніда Андрєєва. Інсценізація Валерій Москаленко. Прем'єра приурочена до Міжнародного дня театру.Ролі виконують актори театрального... детальніше>>ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 24.03.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ