всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Фотовиставка Йосипа Марухняка «Світлинна Шевченкіана»


Була у Києві, Мінську, Каневі, Дрогобичі, а тепер знову покаже себе у Львові. Світлинна Шевченкіана Йосипа Марухняка - вже дев'ята фотовиставка, яка вкотре підтверджує, що таки вон... детальніше>>Виставка сучасної ікони та сакрального мистецтва «Замлиння»


На виставці буде представлено близько 400 сучасних ікон.Відкриття 12 березня о 16:00.Вже дев'ятий рік поспіль ідею проведення таких виставок втілюють у життя організатори та молоді... детальніше>>Виставка Роксолани Йолич «ArtМарафон»


Картини цієї художниці знаходяться у приватних колекціях по цілому світу! Вона часто бере участь у благодійних проектах, кошти від продажу картин на яких спрямовують на допомогу лі... детальніше>>Презентація короткометражного фільму «Спокуса»


Про мистецтво – за 12 хвилинЦей проект – спільна робота Палацу мистецтв, продюсера Ігоря Подоляка та студії «КІНОМАЙДАН». Головною метою такої співпраці тво... детальніше>>Виставка «НЮ. Картинки весняного палацу. Липа&Рустамов


«Акт творчості рівноцінний акту кохання» 18 графічних листів спільного творчого проекту Ганни-Оксани Липи і Ельшада Рустамова. Обоє митців – члени Національних сп... детальніше>>Виставка живопису Івана Притули «Кольорова Душа»


Після 12 років занять боксом він взяв до рук пензля. І вже не розлучається з ним. А ще у його картинах майже відсутній чорний колір.Відкриття експозиції 28 березня о 16:00. Впевнен... детальніше>>ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 28.03.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ

КІНО

Король Лев
22.07 • сьогодні
Сон в літню ніч
22.07 • сьогодні
Доктор Фауст
22.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти» «The best»
25.08 • більше місяця
Вечірка «White White Party»
27.07 • через 5 днів

ДІТЯМ

Фестиваль «РОДИНАfest»
18.08 • через 3 тижні
Кавуновий фестиваль 2019
24.08 • більше місяця