Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі концерти та свята на дату: 30.03.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Концерт гурту «Wszystko»


В своїй творчості Wszystko цікаво інтерпретують і вдало демонструють своє бачення української музики від 30-х років ХХ століття, золотої естради 70х-80-х, до музики сьогодення, яку... детальніше>>Виставка полотен Антона Проненка «Byzantine Electricity»


Антон народився у Львові, в сім’ї художника-реставратора, тому він з раннього дитинства захоплений мистецтвом. Невдовзі почав відвідувати ДХСШ ім.Шевченка, і закінчив навчанн... детальніше>>Концерт «Тихі пісні»


Те, що я роблю, можна назвати поезією в музиці- Валентин Сильвестров.Вокальний цикл Валентина Сильвестрова “Тихі пісні” написаний для фортепіано та голосу на вірші клас... детальніше>>Концерт гурту «ЦеШо»
Відмінено


Хто вони? Хор світлого майбутнього чи дзеркало сучасного дня? І те, й інше. ЦеШо – феномен української музичної сцени.Цей соціальний рейв-бенд був створений у 2016 році. Ім'я... детальніше>>Концерт «Сім останніх слів»


Виконавці:Камерний хор «Глорія»; Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»; Анджей Косендяк, диригент.У програмі:Вітолюд Лютославський. &laqu... детальніше>>Концерт Bogdan Gumenyuk Quartet «Tribute to Chet Baker»


Виконавці:Богдан Гуменюк - вокал, тенор сакс, флейта, аранжуванняАнастасія Литвинюк - рояльКрістіна Кірік - контрабасІгор Гнидин - барабаниСпеціальна програма від кращих джазових м... детальніше>>Концерт гурту «Beyond The Pleasure»


Група Beyond the Pleasure утворилася в місті Києві в 2016 році. За час існування випустили три EP і вісім музичних кліпів. У 2018 році група веде активну концертну діяльність в Укр... детальніше>>ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 30.03.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ