Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 17.04.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Сон в літню ніч


Три історії, три сни. Лізандр і Деметрій закохані в одну і ту ж прекрасну афінянку - Гермію. Кожен з них намагається домогтися руки дівчини, однак її серце належить Лізандру. Ба... детальніше>>
Гамлет: Камбербетч


Номінант на премію «Оскар» Бенедикт Камбербетч (серіал BBC «Шерлок», фільм «Гра в імітацію», вистава «Франкенштейн» Денні Бойла)... детальніше>>
Балет «Лебедине озеро»


Балет на 3 дії. Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського. Недалеко від озера, в старовинному замку, живуть королева та її син Зігфрід, мрійливий, романтичний юнак. Од... детальніше>>Вистава «Варшавська мелодія»


Мелодрама (без антракту)Сценічний варіант і переклад з російської Таїсій ЛитвиненкоТривалість — 01:30Прем'єра відбулась 14 Листопада 2008 року П’єса «Варшавська м... детальніше>>Концерт «Незабутня Квітка»


Виконують:Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»Солісти філармонії==> квитки <== детальніше>>Зустріч «Живопис Театру»


Увага! 6 березня рисунку не буде, бо в театрі міняють вікно!Дивитись на Театр очима Художника.Дивитись на Живопис очима Театру.Давайте спробуємо!Формат - Короткочасний зарисок акто... детальніше>>Гра «Mind Game»


Марафон інтелектуально-розважальних Mind Game в Малевичі починається! Найзапекліші битви за звання найрозумнішого!==> реєстрація <== на 1-у гру 7 сезонуБути розумним мод... детальніше>>Органний речиталь. Стефан Доннер (Австрія)


Австрійський органіст Стефан Доннер з єдиним концертом у Львові! За підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові (OEAD).Стефан Доннер вивчав орган в Університеті музики та мист... детальніше>>Кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно»


Перша Львівська Медіатека за ініціативи кінокомпанії "Артхаус Трафік" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно запрошує Вас відвідати фестиваль ”Нове україн... детальніше>>Презентація книжки «Відлуння світу»


Написані в Істамбулі у 1760 році польською мовою мемуари білоруської шляхтянки Саломеї Русєцької де Пільштин своїм змістом нагадують феєричний авантюрний роман. Поруч із розповідям... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Історія іграшок 4
24.06 • сьогодні
Анабель 3
27.06 • через 3 дні