Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова в розділі концерти та свята на дату: 22.06.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Вечір фортепіанних каверів Олексія Карпенка


У програмі - хіти «Скрябіна», «Океану Ельзи», «Другої ріки», «Скай», «Бумбокс» і Pianoboy. детальніше>>V Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки- 2019»


Одне з основних завдань, що ставить перед собою керівництво фестивалю - це представити нашому глядачу, львів'янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилістик, засобів, форм і... детальніше>>Концерт «24 прелюдії Дебюcсі»


Емоційне враження, загадкове видіння, випадковий спогад… Прелюдії Клода Дебюссі – це величезна галерея образів, почуттів, думок, які оживають у часі.Французький імпрес... детальніше>>Міський фестиваль рок-музики «Rock in Lviv»


Rock In Lviv - міський фестиваль рок музикиЦе як затишний тісний рок-клуб, тільки оупен-ейрЦе як класичний андеграунд, тільки на великій сценіЦе як атмосфера невеликих гучних примі... детальніше>>Музично-поетичну виставу «Ніч поезії з органом. Рільке “Життя Марії»


Органна музика, пісні німецькою під фортепіано та літературні читання поеми Райнера Марії Рільке “Життя Марії”. Цього вечора Роман Стефанко за органом, а вокальний цикл... детальніше>>Концерт «Messiaen. Visions de l'Amen»


Виконавці:Оксана Рапіта & Мирослав Драган, фортепіано. Програма:Olivier Eugène Charles Prosper Messiaen. Visions de l'Amen; Amen de la Création; Am... детальніше>>Концерт гурту «Atmasfera»


Минулого року музиканти отримали престижну американську премію "RGM Awards 2018" у Нью-Йорку в номинації "Гурт року". Премія визначає прогресивных музыкантів, що створюють музику д... детальніше>>Концерт «Vocal Night»


Дорогі друзі, з радістю запрошуємо вас на звітний концерт нашої Школи Вокалу! Багато красивої музики різної за жанрами і стилями, театральні і хореографічні постановки зроблять цей... детальніше>>постійні події
Різдвяні свята в Rafinad People Tusa Bar & Night Club!


Відзначаємо найчарівніше свято року - Різдво в Rafinad People Tusa Bar & Night Club! Зустрічаємось на танцполі о 18:00 і до ранку насолоджуємось традиційними гуляннями!Щодня &m... детальніше>>ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА 22.06.2019 В ІНШИХ РОЗДІЛАХ

ПОПУЛЯРНІ ПОДІЇ НА ІНШІ ДАТИ

КІНО

Скажене весілля 2
26.01 • сьогодні
Мої думки тихі
26.01 • сьогодні