Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive'Cannot find block 'harchive' Події Львова Події на дату: 14.07.2019 - Ваша афіша - Львів
 
 
всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Львівська дитяча залізниця – сезон 2019


Урочисте відкриття 68-го сезону руху поїздів. Перші рейси дитячого поїзду відбудутьсяся 5 травня з 12.00 до 13.50 год. Львівська Дитяча Залізниця буде рада бачити вас!Львівськ... детальніше>>Дев’ятий міжнародний органний фестиваль


До Львова приїдуть такі відомі органісти як:Ула Кріґул (Естонія),Андлер Боріц (Хорватія),Міхал Шостак (Польща), Валерія Балаховська (Київ),Наталія Молдаван (Хмельницький),Петро Сух... детальніше>>Вистава «Мій Роден»


Прем'єра відбулася 17 Листопада 2017 рокуРежисер-постановник — Олена Криловахудожник-постановник — Ася Кравчукпомічник режисера — Костянтин ШелестДійові особи та... детальніше>>Вистава «CLUB самотніх сердець»
Відмінено


ПРЕМ'ЄРА!трагіфарсза мотивами комедії "The Cemetery Club"Режисер-постановник — з.а.України Тетяна АркушенкоХудожник-постановник — Михайло МихащукХудожник костюмів &mdas... детальніше>>Фестиваль «Життя вирує!»


Здибанка в парку для ваших бабусь і дідусів!Чи часто ви звертаєте увагу, як проводять свій час наші бабусі та дідусі?Дні проходять одноманітно та сумно. Кожен зайнятий власними спр... детальніше>>Вистава «Голомоза співачка»


Інтелігента сім’я вечеряє. Звичайні побутові розмови. Дзвінок в двері. В гості приходить інша подружня пара. Відбувається на диво цікава розмова, в результаті якої приходить.... детальніше>>Передвідкриття органного фестивалю «Angst. Діджей-сет»


Молодіжний лаунж та яскравий діджей-сет в Органному![Angst] – молодий проект від учасника рівненського гурту Bedroom Talks. Перший його лайв-виступ відбувся на нічних Флюгера... детальніше>>Концерт-відкриття органного фестивалю. Валерія Балаховська


Музика повна життя та пристрасті. Коли стихія танцю переповнює все тіло і розум. Динамічний бас додає все нових і нових обертів, і мелодії на його фоні ростуть від легкого, жвавого... детальніше>>Фестиваль «Ніч у Гарнізонному храмі»


З нагоди щорічного Фестиваль "Ніч у Львові" запрошуємо на екскурсії до Гарнізонного храму!На Вас чекають дві ОКРЕМІ екскурсійні програми хорами та підземеллям храму, в рамках яких... детальніше>>Концерт-відкриття «Royal duet»


В межах IV Міжнародний фестиваль літньої пори.Фестиваль «Pizzicato e Cantabile» розпочне дует іменитих львівських музикантів – Олени Мацелюх та Меланії Макар... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Флешпоінт
23.07 • більше місяця
Кіборг
07.04 • сьогодні
Jungle Cruise
23.07 • більше місяця

КУЛЬТУРА

Опера «Сільська честь»
11.04 • через 5 днів
Вистава «Русалонька»
21.04 • через 2 тижні