всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 
Ви переглядаєте список подій на не актуальну дату. Перейти до списку актуальних подій?


 
Захар Беркут


Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Якось вночі двоє місцеви... детальніше>>Кулінарний фестиваль «Fine Food»


Основними героями свята є місцеві крафтові виробники смачної та якісної їжі. Асортимент буде в традиціях такого файного галицького весіллє. З розваг жива музика, танці, кулінарні м... детальніше>>Перший дівочий блошиний ринок «Тлум & Крам»


Зберемось, аби поспілкуватись, розвантажити шафу і зробити добру справу. Для відвідувачів вхід - вільний.Як стати учасницею ТЛУМ & КРАМ? /якщо хочеш продавати свої речі/ Заповн... детальніше>>VIII Фестиваль «Під високим замком: перегляд сучасного польського кіно»


Ви погодитеся, Дорогі Друзі та Шанувальники Перегляду сучасного польського кіно „Під Високим Замком ”, що небагато є приємніших моментів, ніж офіційне повідомлення про... детальніше>>Джокер (Мовою оригіналу)


Готем, початок 1980-х років. Комік Артур Флек живе з хворою матір'ю, яка з дитинства вчить його «ходити з посмішкою». Намагаючись нести в світ гарне і дарувати людям радість, Артур... детальніше>>Фокстер та Макс


В основі сюжету - школяр Макс втікає з дому, і ховається під мостом. Там він знаходить балончик, який виявляється нано-фарбами, і малює графіті собаки. І тут Макс зауважує, що нама... детальніше>>Виставка «Human aspect: on/off»


Експозиція фокусує увагу глядачів на різних аспектах взаємодії людини з технологіями та навколишнім середовищем. Хто виживе після кінця світу: істота, техніка чи технологія? Чи існ... детальніше>>Концерт «Пори року» Вівальді та Бах


Прожити рік за годину... Це здається неможливим без машини часу. Ми пропонуємо вам зламати часовий простір разом з нами та "Порами року" Вівальді. На вас чекає подорож у той час, к... детальніше>>Фотовиставка «Фронтові друзі»


Організовує Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.13 жовтня, до Дня Захисника України відбудеться відкриття фотовиставки "ФРОНТОВІ ДРУЗІ" та пока... детальніше>>Єті


Знайомтеся з новим героєм від чарівників DreamWorks! Кумедний Єті, має пройти безліч випробувань, щоб знайти свою родину. Ходімо із ним! детальніше>>показати усі події на дату