всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Показ фільму «Подвійний коханець»


Головна героїня фільму, юна і витончена Хлоя (Марина Вакт), регулярно відвідує психотерапевта, аби позбутися депресії. Лікар на ім’я Поль (Жеремі Реньє) досить вдало проводит... детальніше>>Спритний Ману


Головний герой мультфільму – маленька смілива пташка Ману. Він виріс серед чайок і жодного разу за своє життя не засумнівався в тому, що нічим не відрізняється від усіх, хто його о... детальніше>>

The Justice League (мовою оригіналу) (12+)


Fueled by his restored faith in humanity and inspired by Superman's selfless act, Bruce Wayne enlists the help of his newfound ally, Diana Prince, to face an even greater enemy. To... детальніше>>Виставка «Під патронатом святого Луки»


Виставка "Під патронатом святого Луки" творів викладачів, випускників та студентів кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв.  детальніше>>Антивиставка «Аби analle»


Бієнале у Венеції – традиційно вже кілька десятків років являється світовим репером в сучасних тенденціях образотворчого і концептуального мистецтва. З виставковими експозиці... детальніше>>Виставка «(не)означені»


Запрошуємо на відкриття виставки яке розпочнеться 6 вересня о 18:30 у конференц-залі Центру, розмовою з Нікітою Каданом, Джоном-Полом Химкою, Богданом Шумиловичем та Софією Дяк.Спа... детальніше>>Виставка «Тіло Обожествлене»


Християнське мистецтво в центрі своїх зацікавлень ставить Втілення – переказ образу невидимого Бога не через реалістичне відображення реальності, а через пошук сенсів. Як дос... детальніше>>Виставка ретро-листівок «Carte postale: жінка на зламі епох»


Виставка ретро-листівок кінця ХІХ - початку ХХ століття з приватної колекції Oksana Boboshko-Vanderhoeven "Carte postale: жінка на зламі епох".Протягом двох тижнів ми розповідатиме... детальніше>>Виставка «Дотик до вічності: національний пантеон у посмертних масках»


На виставці представлено незвичний вид мистецтва – посмертні маски видатних осіб з унікальної колекції відомого скульптора Петра Дзиндри.Такий вид мистецтва присутній у тради... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через 6 днів
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні

ДІТЯМ

Вистава «Дорога до Різдва»
16.12 • через 3 тижні