всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка графіки «Образи Риму в офортах Піранезі»


Виставка вперше познайомить глядачів з творами найвидатнішого гравера італійського мистецтва ХVІІІ ст. Джованні Баттіста Піранезі зі збірки фонду графіки Львівської національної га... детальніше>>Виставка живопису Романа та Надії Федин «Україна у променях західного сонця»


Відкриття 30 листопада о 16:00.Федина Роман народився на Львівщині в 1953 р. У 1985 р. закінчив "Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва".инародил... детальніше>>Виставка «Віч-на-віч: права людини в цифрову добу»


Запрошуємо на відкриття виставки Pictoric 25 листопада о 15:00Колаборація українських ілюстраторів та німецьких письменників покаже своє бачення стану прав людини та соціально... детальніше>>Виставка виробів з дерева Олега Копчика


Олег Ккопчик народився 1 січня 1949 у мальовничому містечку Куликів, що недалечко Львова. В родині він був шостою дитиною. Під час навчання у школі проявилась у нього схильність до... детальніше>>Виставка «Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору»


На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського... детальніше>>Виставка живопису Катерини Білетіної «Вітчизна»


Відкриття за участю автора 8 грудня, у суботу, о 16:00Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського - головн... детальніше>>Виставка «Зоопарк під мікроскопом»


Запрошуємо усіх, хто цікавиться світом природи відвідати пересувну міні-лабораторію "Зоопарк під мікроскопом".Виставка має на меті ознайомити відвідувачів зі світом мікроорганізмів... детальніше>>Виставки живопису та графіки Антона Ковача «І на шостий день»


7 грудня о 17:00 відбудеться відкриття персональної виставки закарпатського художника Антона Ковача «І на шостий день…», на якій буде представлено серію живописн... детальніше>>Виставка графіки Богдани Давидюк «Строщення і надбудови»


Буквальне прочитання слів часто є повнішим поясненням того, що ж ми насправді кажемо. Або навпаки. Це якась недоречність захована в словах, з якою цікаво працювати.  детальніше>>Виставка «Українська народна вишивка із колекції Олени та Ольги Кульчицьких»


Відкриття 4 жовтня о 16:00. На експозиції Ви зможете оглянути унікальні взірці вишивок із різних етнографічних регіонів Західної України, жіночі вишиті сорочки, які зібра... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Секс і нічого особистого
20.12 • через тиждень
Пригоди S Миколая
13.12 • через 2 дні