всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Виставка творів Лідії Трохим «Асоціації»


Трохим Лідія Юріївна народилась 1992 р. у м. Львів. Навчалась у Львівському державному коледжі декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша на факультеті графічний дизай... детальніше>>Ретроспективна виставка «Олена Кульчицька (1877-1967). Народний одяг західних областей України.


З нагоди 140-річчя від дня народження Олени Кульчицької відбудеться виставка із фондових збірок Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.На експозиції вперше за майже... детальніше>>Виставка традиційного взуття українців і шевського реманенту «Якби мені черевики...»


Взувайте свої «кросівки-сліпери-балетки-мокасини» і гайда до Музею дивитися на «черевички-чобітки-постолики-ходаки…»!«Ой заграйте, музики, підд... детальніше>>Виставка «Вроцлавська Школа Графіки»


Відкриття – 6 листопада (пн.) о 18:00. Супровідним заходом буде урочисте вручення нагород лауреатам конкурсу пам’яті Маріуша Казани.Вроцлавська Школа Графіки – це... детальніше>>Виставка живопису Ксенії Дацюк «Романтична»


У збірці представлено портрети і натюрморти, над якими Ксенія Дацюк працювала впродовж останнього року. Помітне тяжіння до монохромності увиразнює образи і спонукає до зосередження... детальніше>>Експозиція живописного бренду «LILUsweetart»


LILUsweetart це лінійка позитивного, доброзичливого малярства, створена для сучасного інтер'єру, дитячих кімнат та теплого душевного подарунку. Майстерні LILU вже понад п'ять... детальніше>>Дитяча планета: програма заходів у листопаді 2017


Ми любимо осінь!Любимо кожен яскравий, неповторний момент цієї чарівно-таємничої пори.Саме ця пора дає нам зрозуміти всю красу свого життя. Надихає творити щось нове та прекрасне.&... детальніше>>Розклад майстер-класів на листопад 2017


11 листопада, субота - Майстер-клас «Розпис скриньки» 25 листопада, субота - Майстер-клас «Фоторамка в Екостилі» детальніше>>Розклад майстер-класів на листопад 2017


11 листопада, субота - Майстер-клас «Малюнок на склі» 25 листопада, субота - Майстер-клас «Іграшка із шкарпеток»  детальніше>>Виставка «Січове стрілецтво у поштівках»


Відкриття 1 листопала о 17:00Легіон Українських Січових Стрільців (УСС) був сформований у 1914 р. у відповідь на заклик Головної української ради і Української бойової управи. В ко... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через 6 днів
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні

ДІТЯМ

Вистава «Дорога до Різдва»
16.12 • через 3 тижні