всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Проект Анни Данчишин «Обірвані сторінки»


Проект "Обірвані сторінки" є частиною магістерської дипломної роботи студентки 6 курсу кафедри графічного дизайну ЛНАМ Анни Данчишин.Проект «Обірвані сторінки» присвяче... детальніше>>Літній дизайн-табір для дітей


Літо творчості та креативу чекає на талановитих дітей та підлітків! В межах дизайн-табору учасники познайомляться із графічним дизайном, дизайном інтер’єру та дизайном одягу!... детальніше>>Мистецький проект «Recycled»


Виставка творів VALYA (Валентини Роєнко-Сімпсон) (Каліфорнія, США) відбуватиметься у рамках фестивалю Alfa Jazz Fest - 2017. Цю мистецьку ретроспективу сформують близько 40 робіт в... детальніше>>Показ фільму «М: Місто шукає вбивцю»


Мандруємо до довоєнної Німеччини. Класичний трилер від Фріца Ланга, один з перших зразків озвученого детективного жанру. Захоплюючі образи, глибокі думки про сучасне суспільст... детальніше>>Ретро-сеанс «У джазі тільки дівчата»


Дія відбувається в США наприкінці двадцятих років під час сухого закону. Двоє друзів-музикантів, саксофоніст Джо й контрабасист Джері, перебувають у тяжкому фінансовому становищі й... детальніше>>Показ фільму «Маніфесто»


Фільм-перформанс, фільм-колаж, в якому Кейт Бланшетт перевтілюється в 13 різних персонажів. Серед них: шкільний вчитель, хореограф, ведучий новин, вдова і бездомний. Всі вони своїм... детальніше>>Показ «Oscar Shorts - 2017»


Представляємо 5 кращих короткометражних фільмів за версією найпрестижнішої кінопремії світу! Кожен фільм, який увійшов до збірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селек... детальніше>>Концерт «Ця вічна музика»


Найкращі твори Й.С. Баха прозвучать для Вас в цей вечір у виконанні двох духових інструментів -- флейти Пана і найбільшого органу України.Разом зможемо поринути у атмосферу романти... детальніше>>Хто боїться Вірджинії Вульф?


Знаменита п'єса Едварда Олбі знову оживає в новій постановці Джеймса Макдональда за участю Імелди Стонтон, Люка Тредуея і Імоджен Путс. Після вечірки викладачів у кампусі одного з... детальніше>>Тачки 3 (КіноМама)
Тачки 3 (КіноМама) / Cars 3 • через 2 дні


На радість всім мамам. Спеціальні тихі сеанси «КіноМама». Початок показу: в Одесі (Таїрова) та Львові (King Cross) о 10:00, в Сумах, Одесі (Котовського) та Львові (Forum Lviv) о 10... детальніше>>КУЛЬТУРА

Вистава «Тото Відважний»
30.07 • більше місяця

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Дитяче свято на Медику
01.07 • через 5 днів
Фестиваль «Zaxidfest 2017»
18.08 • більше місяця

ДІТЯМ

Вистава «А де ж п’яте?»
01.07 • через 5 днів
Вистава «Троє поросят»
30.07 • більше місяця