всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Привид у броні


Події розгортаються в світі майбутнього, в 2029 році. Комп'ютерні технології проникли в усі сфери життя. Практично всі люди на землі вживили собі нейронні імпланти. Тепер найнебезп... детальніше>>Опера «Сільська честь»


Опера на 1 діюДиригент-постановник — заслужений артист України Мирон ЮсиповичРежисер-постановник — Роман ВалькоБалетмейстр-постановник — заслужений артист України... детальніше>>Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі»


О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу. Через це обоє опинились пере... детальніше>>Виставка Юрія Лесюка «Малярство»


В експозиції буде представлено понад півсотні декоративних композицій, наповнених гумором та гротеском. У жанрових сценах з життя Прикарпаття автор декларує власне прочитання народ... детальніше>>Вистава «Сватання на Гончарівці»


Комедія в двох частинахТривалість — 03:00Прем'єра відбулась 05 Грудня 2009 року Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж в... детальніше>>Вистава «Руденький їжачок»


За мотивами казки Сергія Белова і Сергія Куваєва, переклад Надії КратРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожник-постановник — Зоряна БазилевичКомпозитор — Мик... детальніше>>Концерт «Зустріч майстрів»


У програмі:Вірко Балей. Симфонія № 2Кароль Шимановський. Концерт № 1 для скрипки з оркестромВиконують:Міхаїл Вайман – скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філарм... детальніше>>Вечірка «Fiesta»
Вечірка «Fiesta» • через 2 дні


Яскраві емоції, сонячний настрій, запальна музика, шалені танці від шоу балету Art-Fam, все це буде в п’ятницю. Наш темпераментний ведучий Роман Девіняк буде “підливати... детальніше>>Концерт гурту «Los Colorados»


Не пропустіть мегадрайвовий вечірLos Colorados завітає до нашого міста в рамках всеукраїнського туру присвяченого 10-річчю гурту. У програмі головні хіти гурту які набрали міл... детальніше>>Концерт рок-гурт «Kozak System»


Рок-гурт Kozak System – це синтез української та балканської музики, року, панку і ска, змістовні тексти та вибухове живе звучання. Свій стиль музиканти називають козак-рок.Г... детальніше>>КІНО

Lego Ніндзяго фільм
21.09 • більше місяця
Привид у броні
30.03 • завтра

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Дизель шоу «Весна смішна»
16.05 • більше місяця
Вечірка «Smile :) party»
01.04 • через 4 дні