всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Дискусія «Україна та українці: 4 роки після Революції гідності»


Надворі 2017. З часу Революції гідності минуло 4 роки. Чи змінились українці з того часу і якщо так, то як? Чи стали принциповішими та частіше боремось за долю цілої країни? Чи поч... детальніше>>Літературна зустріч «X Ромб»


Запрошуємо на ювілейну 10-ту зустріч літературного клубу Ромб. Цього разу маємо можливість почути більше 25 молодих поетів, які були учасниками попередніх подій. детальніше>>Вистава «Одруження»


Неймовірна подія у 2-х діяхПереклад з російської Олени ПчілкиТривалість — 02:30Вона мріє про весілля…Він боїться одружитися…Інтригуюча, провокативна, весела та... детальніше>>Вечірка «DarkDezert»


У програмі:Protein,Abfaer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC DanilovMajestic детальніше>>Концерт «Шлягери Львова»


У програмі:твори відомих львівських композиторівВиконавці:Квартет бандуристок – «Львів’янки» детальніше>>Показ мультфільму «Принцеса-жабка: Таємниця чарівної кімнати»


З давніх-давен в затишному мальовничому і прихованому від сторонніх очей місці розкинулося Жаб'яче Королівство - країна, в якій жаби живуть у мирі та злагоді, і кожен їх день напов... детальніше>>Вистава «Золоторогий олень»


ПРЕМ'ЄРА!За мотивами однойменної поеми Д.Павличка.Розповідається у казці про оленя, що мав золоті роги. Жив він у Карпатах. Товаришував олень лише з одним хлопчиком, який грав на с... детальніше>>Виставка Наталки Шимін «Трансформація»


Відкриття у вівторок, 21 листопада, о 17:00.Інтерпретація традиційного орнаменту у сучасному матеріалі відсилає нас до коріння, до закодованих у генах традицій… Традиці... детальніше>>Вистава «Маленька Баба-Яга»


Магічна казка для дітей та дорослих на 2 дії.Чи готові Ви разом із Маленькою Бабою-Ягою поринути у світ пригод та магії? Пройти усі містичні випробування? Якщо так, то Вам –... детальніше>>Зустріч: Андрій Худо «Життя в драйві. Бізнес, подорожі, сім'я, натхнення»


У рамках проекту «Променад з незнайомцем» ГО «Ділові Жінки України у Львівській області». Цього разу нашим запрошеним гостем буде відоми... детальніше>>КІНО

Стрімголов
20.11 • сьогодні
DZIDZIO Контрабас (0+)
20.11 • сьогодні
Свінгер (18+)
20.11 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
26.11 • через 6 днів
Ліга Сміху «Кубок Львова»
17.12 • через 3 тижні
Вечірка «Latina Baby»
26.11 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Свято Миколая в Апексі
16.12 • через 3 тижні

ДІТЯМ

Вистава «Дорога до Різдва»
16.12 • через 3 тижні