всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Фестиваль «Lviv Yoga Day 2018»


Програма фестивалю:1-22 червня, 08:00 – Yoga Challenge. Парк І.Франка щоранкові безкоштовні заняття з хатха-йоги та медитації 23-24 червня – Lviv Yoga Day: 23-24 черв... детальніше>>Львівська дитяча залізниця – сезон 2018


Відкриття сезону 2018 планується у першу неділю травня!Львівська дитяча залізниця працює з травня по вересень. У літні місяці рух здійснюється по середах, суботах, неділях та святк... детальніше>>Вечірка «Мокрий Сансет»


Чому мокрий? Тому що цього разу погода не на нашій стороні. Але ми зробимо все, щоб ви були сухими і побачили, як соцне заходить за горизонт.У програмі:Mike Trofimov,Mach... детальніше>>Вечірка «Kozmo»
Вечірка «Kozmo» • сьогодні


Коли всі зірки стають в правильне положення все сходиться. Улюблені діджеї, відповідне місце та ідеальний звук. Доповнить космічну атмосферу безкоштовна вода.В цю ніч відчуй безкін... детальніше>>Вечірка «Aroma el Musico»
Вечірка «Aroma el Musico» • сьогодні


У програмі:Protein,AB Faer,Mad Kind,Pasha Light,Maestro,Costel Van Dein,MC Danilov,MajesticMalevich show детальніше>>Вечірка «Revolium»
Вечірка «Revolium» • сьогодні


У програмі:незабутнє світлове шоу від Revolium детальніше>>Полунична вечірка
Полунична вечірка • сьогодні


У програмі:DJ Paul Stinger,DJ Oleg Greb,DJ Efidm,DJ Soodnik,MC Nestor King,PJ Madrin детальніше>>Літня навчально-пізнавальна школа-табір «ІТ Сamp»


Львівська обласна Мала академія наук та кафедра “Систем штучного інтелекту” НУ"Львівська Політехніка" запрошують школярів у “ІТ Сamp”. Тут Ви зможете ближче... детальніше>>Концерт «Запалюємо літо разом»


У пррограмі:16:00-17:00 – центральний атріум. Запальне міні-диско для дітей: даруватимемо чудові подарунки - силіконові браслетики з надруком Victoria Gardens «Запалюєм... детальніше>>Alt-J паті на Кайзервальді


В нас є для тебе приваблива пропозиція! Як щодо того, щоб змінити паркий та переповнений туристами центр міста на затишну мальовничу місцевість – Кайзервальд? Це не черговий... детальніше>>показати усі події на дату

КІНО

Ескобар (16+)
22.06 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
22.06 • сьогодні
Вечірка «UN:Vekigante»
29.06 • через тиждень