всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


Місяць авторських читань 2017 «Грузинська література»


Цього року Почесною гостею фестивалю є Грузія – тож публіка познайомиться не лише з 31 письменником з України, Польщі, Чехії та Словаччини, але і з 31 грузинським автором. Чи... детальніше>>Презентація книги Володимира Чистуха «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара»


Програма:Слово-благословення – сладика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ;Представлення видання – Володимир Чистух;Родове коріння Гузарів та їхня... детальніше>>Лівий берег: Розклад виступів гуртів на липень 2017


01.07 – Kompot02.07 – Twin souls06.07 – Stereo Guitars07.07 – Rocky Road08.07 – Mister I09.07 – Crossed Paralleles13.07 – Stereo Guitars14... детальніше>>Виставка живопису Петра Сипняка «Світло і тіні літнього міста»


З початком літа місто змінює ритми, акценти зміщуються, дні пульсують і згасають, залежні від примх погоди, щільності справ, зустрічей і нагод перевести подих. Водночас пустка, що... детальніше>>Виставка кращих дипломних робіт 2017 «Наші»


Галерея Львівської національної академії мистецтв запрошує відвідати виставку, що репрезентує кращі дипломні роботи цьогорічних випускників творчих спеціальностей ступенів «Б... детальніше>>Єврейські дні у Ратуші «(Не)Показане минуле в музеях Східної Європи»


Лекції та дискусії відбуватимуться українською та англійською мовами з синхронним перекладом.“Музейний бум ХХI століття” - так експерти та журналісти називають процеси,... детальніше>>Виставка живопису та скульптури Людмили Давиденко «Голова»


Голова вмістилище наших раціональних та ірраціональних думок, саме в голові, а не у серці – художній метафорі , як відомо насправді зароджуються наші емоції та почуття. Від н... детальніше>>Фотовиставка Михайла Французова «Анілінова реальність»


Ім'я Михайла Французова в мистецькому контексті Львова локалізується у розділі так званої «неофіційної фотографії» 1980-х, яка була одним з варіантів протистояння штамп... детальніше>>Мистецький проект-дослідження субкультурної спадщини «Собаки adidas»


Головною темою експозиції є осмислення мистецтва так званих «протестних» субкультур і контркультур.Субкультурні явища зазвичай є короткотривалими та тенденційними, але... детальніше>>КІНО

Дюнкерк (12+)
25.07 • сьогодні
РомКом Shorts
25.07 • сьогодні
Нікчемний я 3 (0+)
25.07 • сьогодні

ВЕЧІРКИ ТА ШОУ

Гумор-шоу «Вар'яти»
27.07 • через 3 дні
Вечірка «Zaxidfest pre-party»
29.07 • через 5 днів

ДІТЯМ

Вистава «Рімтімті»
29.07 • через 5 днів
Опера «Попелюшка»
09.09 • більше місяця