всі теги
місце
в приміщенні на вулиці пасивні розваги активні розваги безкоштовно
 
 


 
Цикл лекцій Богдана Тихолоза про Івана Франка


Хто такий Іван Франко – загальнознаний класик із засмальцьованої шкільної хрестоматії чи «великий невідомий», не збагнений повною мірою ані сучасниками, ані нащад... детальніше>>ІІІ Форум культурних та креативних індустрій


Увага цьогорічного Форуму буде сконцентрована навколо розвитку культурної спадщини, потенціал якої може відіграти важливу роль у становленні в Україні креативної економіки, що об'є... детальніше>>Відкрита зустріч «(не)консервована музика»


Ysou/Молодіжний Симфонічний Оркестр України спільно з Vere music fund організує відкриту зустріч з музикознавицею, музичною критикинею Lyubov Morozova та піаністом Лауреатом міжнар... детальніше>>Лекція Юліана Чаплінського «Архітектура Львова часів незалежності»


Архітектура Львова часів незалежності - які процеси насправді відбувались з початку 90-х до сьогодні?Тотальна зневіра, відсутність роботи в архітекторів, безгрошів'я та несмак замо... детальніше>>Фестиваль камерної музики «3/4»


Фестиваль камерної музики «3/4» – подія, що об’єднає музикантів із чотирьох країн: Франції, Німеччини, Польщі та України. У форматі концертів, лекцій та май... детальніше>>Лекція Євгенія Стасіневича «Література в ХХІ столітті: теми, тренди, тенденції»


Євгеній Стасіневич - літературний критик, випускник Києво-Могилянської академії, радіо- і телеведучий, не один рік пише для порталів INSIDER та ЛітАкцент.На лекції мова передо... детальніше>>КІНО

Секс-контроль (16+)
24.04 • сьогодні
Таксі 5 (12+)
24.04 • сьогодні

КУЛЬТУРА

День міста Львова 2018
05.05 • через тиждень

РОЗВАГИ ТА СПОРТ

Фестиваль «Leopolis Grand Prix 2018»
01.06 • більше місяця
фестиваль «Happy dity»
28.05 • більше місяця